1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kilis Polateli Eğlen Mahallesi'nde 7644 m2 Bağ Ve Zeytinlik

Bankadan 7644m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18449
Metre Kare 7644m2
Ada 113
Parsel 12
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Eğlen Köyü Kanlıgöl Mevkii,113 Ada,12 Parsel Polateli/Kilis

Açıklama

Özellikler: Kilis İli, Polateli İlçesi, Eğlen Köyü, Kanlıgöl mevkiinde bulunan 113 ada,12 parsel numarası ile kayıtlı bağ ve zeytinlik nitelikli taşınmaz olup 7644,74 m2 yüzölçüme sahiptir. Taşınmaz üzerinde herhangi bir yapılaşma bulunmamakta olup bağ ve zeytinlik konumundadır. İçerisinde üzüm bağları ile zeytin ağaçları bulunmaktadır. Parsel genel anlamda çokgen şeklinde olup topoğrafik olarak az eğimli bir yapıda olup bakımsız bir arazi konumundadır.

Ulaşım: Kilis ili, Polateli İlçesi, Eğlen Köyü, Kanlıgöl Mevkii,113 Ada,12 Parsel numarası ile kayıtlı 7644.74 m2 yüzölçümüne sahip Bağ ve Zeytinlik vasfındaki taşınmazdır. Kilis, Antakya yolundan ilerlerken Kilis'ten çıkışta yaklaşık 7 km sonra sağa Polateli'ne giden yola dönülür. 


Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.