1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kilis Musabeyli Fericek Mahallesi'nde 26 Dönüm Zeytinlik

Bankadan 26021m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18077
Metre Kare 26021m2
Ada 120
Parsel 1
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Fericek Köyü, Köy Civarı Mevkii, 120 Ada, 1 Parsel, Musabeyli/Kilis

Açıklama

Özellikler: 120 ada 1 parselde yer alan taşınmaz 26.021,12 m2 alanlı olup zeytinlik vasıflıdır. Topoğrafik olarak az eğimli bir arazi yapısına sahip olup geometrik olarak amorf formda olan konu taşınmazın kadastral yola kuzeyden yaklaşık 113 metre cephesi bulunmaktadır. Parsel üzerinde asma bağları ekili olup hasatı henüz yapılmamıştır. Parselin sulama imkanı mevcut olmayıp kuru tarım yapılmaktadır.

Ulaşım: Fericek Köyü, Köy Civarı Mevkii, 120 Ada, 1 Parsel, Musabeyli/Kilis adresinde konumludur. Taşınmaz mahalle merkezine 1,3 km ve Kilis Antakya yoluna 10 km mesafededir. Kilis ili, Musabeyli ilçesi, Fericek Köyü Köy civan mevkii 120 ada 1 parsel numaralı Zeytinlik vasıflı taşınmazdır. Taşınmaza ulaşmak için Köy yolundan kuzeydoğu yönünden köy merkezine girilir ve köy merkezinden kuzeybatı yönüne kadastral yola girilerek 420 metre ilerledikten sonra konu taşınmaza ulaşılır. Taşınmaz bağlı olduğu köy merkezinin 420 metre kuzey batısında, Tokaçgemriği köyünün 1.20 km kuzey doğusunda, Kurtaran kötünün 2.67 km güneydoğusunda, Kurtaran köyünün 2.70 km Güney doğusunda, Koçcağız köyünün 3.50 km güneybatısında konumludur. Taşınmazın bulunduğu bölge tarımsa arazilerin olduğu bölge olup yapılaşma köy civarında tek katlı veya 2 katlı köy evleri şeklindedir. Bölgede genelde kuru tarım yapılmakta olup Zeytin ağaçları ile asma bağları bulunmaktadır. Bölgeye ulaşım köy yollarından toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.