Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kilis Merkez Mısırcık Köyü'nde 8.800 m2 Zeytinlik (304998)

Bankadan 8800m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
20088
Metre Kare:
8800m2
Ada:
0
Parsel:
262
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Mısırcık Mahallesi Zeytin Kolu Mevkii, 262 Parsel Merkez/Kilis

Açıklama

Özellikler: Konu taşınmaz, Kilis ili Merkez ilçesi, Misircik Mahallesi, Zeytin Kolu mevki sınırlar içerisinde yer alan 8.800,00 m2 alan zeytinlik vasıflı, 262 parselde konumlu olan Zeytinlik vasıflı taşınmazdır. Taşınmaz üzerinde verimli 20-25 yıllık fıstık ve yer yer zeytin ağaçları olup tarıma elverişli toprak yapısına sahiptir. Taşınmaz köy merkezine yakın mesafede konumludur. Geometrik olarak amorf şeklindedir. Sulama ve elektrik imkanlarına yakın mesafededir. Taşınmazın kadastro yoluna cephesi bulunmamaktadır. Parsel üzerinde sınırlarını belirleyen herhangi bir unsur bulunmamaktadır.
Ulaşım: Taşınmaza ulaşmak için; Gaziantep-Kilis yolu üzerinden güney yönde ilerlenir ve Kulecik dönüşünden Misircik yoluna girilir. Yaklaşık 2,5 km ileride sol tarafta konumlu taşınmaza ulaşılır. Taşınmazın yakın çevresinde Güvenli, Gümüşsuyu, Kazıklı köyleri bulunmaktadır. Taşınmaza Ulaşım toplu taşıma ve özel araçlarla sağlanmaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.