Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Keşan Büyükcami Mahallesi Cumhuriyet Meydanı'nda 2 Katlı Bina

Bankadan 356m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23415
Metre Kare:
356m2
Ada:
354
Parsel:
10
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
37
Isıtma Sistemi:
Diğer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
İskan Tarihi:
07.08.2009
Ruhsat Tarihi:
03.11.2008
Bağımsız Bölüm:
Kargir İki Katlı Dükkan

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Büyükcami Mahallesi, Cumhuriyet Meydanı, No:7 Keşan/EDİRNE;

Açıklama

Özellikler: ; Edirne İli, Keşan İlçesi, Büyükcami Mahallesi, Cumhuriyet Meydanı, No:7 posta adresinde bulunan eski banka Keşan şubesidir. Edirne İli, Keşan İlçesi, Büyükcami Mahallesi, 354 ada 10 parsel, 90,67 m² yüz ölçümlü Kargir İki Katlı Dükkan vasıflı taşınmaz üzerinde bodrum + zemin + 2 normal katlı cins tashihli bina bulunmaktadır. Bina bodrum + zemin + 4 normal katlı projelendirilmiş ancak 3 ve 4. Katları inşa edilmemiştir. Keşan Belediyesi arşivinde mevcut 354 ada 9 parsel için düzenlenen 03.11.2008 tarihli tadilat projesine göre 728 m² brüt alanlı olup, ifraz sonrası 354 ada 10 parsele denk gelen ve 17.12.1985 tarihli projeye göre 356 m² brüt alanlıdır. 

  • Bina bodrum katında arşiv, sistem odası, kiralık kasa odası, kazan dairesi, su deposu ve holden ibaret olup yaklaşık 89 m² brüt alanlı, 
  • Zemin katında müşteri holünden ibaret olup yaklaşık 89 m² brüt alanlı, 
  • 1. Katında odası ve müşteri holünden ibaret olup yaklaşık 89 m² brüt alanlı, 
  • 2. Katında arşiv, jeneratör odası, mutfak, 2 adet wc ve holden ibaret olup yaklaşık 89 m² brüt alanlı, bina toplam 356 m² brüt alanlıdır. 

Bina dış cephesi dış cephe boyalı, giriş kapısı ve camekanları, pencereleri alüminyum doğrama, iç kapıları ahşap mamuldür. Zeminler zemin ve 1. Kata granit kaplı, bodrum ve 2. Kat seramik kaplı, duvarları saten boyalı, tavanları ise asmolen tavandır. Binada katlar arası geçişleri sağlayan merdiven ve sahanlıkları granit kaplı, korkulukları alüminyum doğramadır. Binanın Cumhuriyet meydanına yaklaşık 7.5m, Dinç Sokağa 12m cephesi bulunmaktadır.

Not : 07.08.2009 tarih “Yapı kullanma izin belgesi “ bulunmaktadır. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.