COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kayseri Yeşilhisar Dağılgan Mahallesi'nde 23 Dönüm Tarla

Bankadan 23654m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16207
Metre Kare 23654m2
Ada 1180
Parsel 6
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Hacılımezarlığı Mahallesi, Çakırağıl Mevkii, 1180 Ada, 6 Parsel Yeşilhisar/KAYSERİ

Açıklama

Portföyü %1,29 oranlı konut, %1,40 oranlı işyeri ve arsa kâr oranı avantajıyla teklif vererek avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Konu taşınmaz 1180/6 : 23.654,66m2'dir. Parsel üzerinde yapı bulunmamaktadır. Taşınmazların tamamı amorf formda olup, topoğrafik olarak düz bir yapıya sahiptir. Derinlik: ~170 m 1180/6 Yol cephesi yoktur. Parsel 1/25000 nazım imar planına göre Tarımsal niteliği korunacak alanlar içerisinde yer almaktadır ve imarsız tarım arazisidir. 

Ulaşım: 1180 ada 6 parsel nolu taşınmaz Hacılımezarlığı Mahallesi sınırları içerisinde yer almaktadır. 117 ada 36 parsel ve 1180 ada 6 birbirlerine yakın konumda bulunmakta olup, arasındaki mesafe yaklaşık 1920m’dir. 1180 ada 6 parselin açık tarifi ise; bölgenin ana arterlerinden olan Kayseri-Adana Yolu üzerinde güney istikametinde ilerlerken Karayolları Bölge Müdürülüğü yaklaşık 4600 m geçilince sola Bağlantı Yoluna girilir. Bağlantı Yolu üzerinde yaklaşık 5,4 km ilelenir ve sağa dönülür. Kadastro yolu üzerinde yaklaşık 6 km ilerde sol iç tarafta konumludur. Bölgede imar yolları açılmamış durumda olup parselin tarım amaçlı kullanıldığı gözlenmiştir. Yeşilhisar ilçe merkezinin doğusunda yer alan taşınmazlar ilçe merkezine yaklaşık 9km mesafede, tarımsal kullanımın olduğu bölgededir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.