1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kayseri Talas Mevlana Mahallesi'nde İskanlı 215 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 215m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15191
Metre Kare 215m2
Ada 1505
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 8
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 17
İskan Tarihi 27/05/2016
Ruhsat Tarihi 08/04/2013
Bağımsız Bölüm 57
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Mevlana Mahallesi, Cemil Baba Caddesi, Niyazlar Yapı 3 Apartmanı, No:57 (50B) Talas/KAYSERİ

Uzman Görüşü

Sayer Caddesi, Cemil Baba İlkokulu ve İzzet Bayraktar Camii yakın konumlu, gelişim gösteren ve ticari hareketliliğin olduğu bölgede, köşe konumlu 215.00 m2 cadde üzeri dükkan; gelişmekte olan bölgede olması, yapı kullanma izin belgesinin olması ve taşınmazın ticari potansiyeli olan bölgede olması avantajlarına sahiptir.

 

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz bodrum ve zemin katlarında yer almaktadır. Bina girişini karşımıza aldığımızda dükkan sağ ve ön cephede yer almaktadır. Zemin kat dükkan ve WC hacminden oluşup 75 m², bodrum kat depo hacimden oluşmakta olup 140 m² brüt kullanım alanına sahip olmak üzere toplamda 215 m² kullanım alanına sahiptir. Dükkanın yaklaşık olarak Cemil Baba Caddesi'ne 6,30 metre cephesi bulunmaktadır. Dükkan vitrini camlı alüminyum doğrama mamüldür. Dükkan içerisinde ısınma merkezi sistem kaloriferden sağlanmaktadır. Bina dış cephesinde mantolama uygulaması mevcut olup üzeri dış cephe boyası ile boyanmıştır. 

 Ulaşım: Taşınmaz gelişmekte olan bölgede konumlu olup, 12­14 katlı eski ve 15­17 katlı yeni yapılardan oluşan düzenli konut alanıdır. Orta gelir grubu tarafından rağbet gören bölgede, eğitim, altyapı ve sosyal tesisler mevcuttur. Bölge Talas Belediyesi sınırlarında olup tamamlanmış altyapıya sahiptir. Taşınmazın yakın çevresinde Sahra Galip Özsan Ortaokulu, Cemil Baba İÖO ve İzzet Bayraktar Camii yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgeye ulaşım sorunu bulunmayıp, taşınmaza ulaşım gerek toplu taşıma araçları ile gerekse özel araçla sağlanabilmektedir.

 Not: 08/04/2013 yapı ruhsatı ve 27/05/2016 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır. Tapu vasfı Depolu Dükkan'dır. Taşınmazın içinin bakıma ihtiyacı vardır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.