Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kayseri Melikgazi'de 285 m2 Depolu Asma Katlı Dükkan

Bankadan 285m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23326
Metre Kare:
285m2
Ada:
628
Parsel:
13
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
8
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
13
Bağımsız Bölüm:
50
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

FATİH MAH GAFFAR OKAN BLV NO: 59B MELİKGAZİ KAYSERİ

Açıklama

Özellikler: Ana gayrimenkul; bodrum kat, zemin kat, asma kat ve 12 normal kat olmak üzere 14 katlı binadır. Ana gayrimenkul; bodrum katında sığınak, binaya ait kapalı otopark, kazan dairesi, jeneratör odası, hidrofor odası, elektrik pano odası, kapıcı dairesi, dükkanlara ait depolar; zemin katında 4 adet dükkan; asma katında dükkanlara ait asma katlar; 1. normal kattan 12. normal kata kadar her katta 4 adet mesken olmak üzere toplam 52 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina yaklaşık 4 yıllıktır. Bina girişi binanın kuzeydoğu cephesinden ve bodrum kat seviyesinden sağlanmaktadır. Binada 2 adet asansör bulunmaktadır. Binanın dışı dış cephe boyası ile boyalı olup girişi alüminyum doğramadan imal edilmiştir.

 50 bağımsız bölüm numaralı dükkan zemin katta bina girişine göre arka ortada konumlu olup güneybatı cephelidir. Söz konusu gayrimenkul projesinde 82 m2 bodrum kat, 122 m2 zemin kat ve 81 m2 asma kat olmak üzere toplam 285 m2 alanlıdır ve önünden geçen Gaffar Okkan Bulvarına yaklaşık 7,50 m cephelidir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Not: Taşınmazın küçük tadilata ihtiyacı vardır. Alıcı mevcut hali ile almayı kabul eder.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.