1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kayseri Melikgazi Şehzade Konak'ında 5+1 Dubleks Daire

Bankadan 5 + 1 250m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17815
Oda Sayısı 5 + 1
Metre Kare 250m2
Ada 2305
Parsel 17
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 17
Kat Sayısı 11
Bulunduğu Kat 11
Bağımsız Bölüm 21

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Alpaslan Mahallesi Ünal Sokak Şehzade Konağı No:20/21 Melikgazi/Kayseri

Açıklama

Özellikler: 21 bağımsız bölüm nolu taşınmaz, ana gayrimenkulün 11. normal katında bina girişine göre sol tarafta yer almakta olup doğu, güney ve kuzey cephelidir. Taşınmaz mimari projesine göre 2 katta toplam brüt 236 m2 brüt alanlı ve çatı katta 14m2 teraslıdır. Terasla birlikte toplam 250 m2 kulanım alanı vardır. Girişinin sağlandığı 11. katında 4 oda, salon, mutfak, banyo, wc, duş, yemek terası, antre, hol bölümlerinden oluşmaktadır. Girişinin sağlandığı 11. katı brüt 186 m2 kullanım alanlıdır. Dubleks katı, banyo, wc, hol. 1 oda ve 14m2 teras bölümünden oluşup. teras hariç brüt 50 m2 kullanım alanlıdır. Isınma sistemi merkezi kaloriferdir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

2162.25 m* yüz ölçüme sahip 2305 ada 17 parsel üzerinde betonarme yapı cinsinde, 2 bodrum + zemin + 11 normal kat + çatı kattan oluşan bina bulunmaktadır. Binanın 2. bodrum katında sığınak, kazan dairesi, depo kalorifer odası, 1, bodrum katında depo, zemin katta, 1 adet dükkan, kapıcı dairesi ve diğer normal katların her birinde 2 şer adet meskenden toplam 23 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Çatı kattaki daireler dubleks özelliktedir. Binanın girişi kuzey cephesi zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Binanın girişi, mermer kaplı, bina kat holleri seramik kaplı, duvarları plastik boyalıdır. Binanın dış cephesi normal dış cephe boyalıdır. Binada 2 adet asansör ve bina çevresinde otopark alanı yer almaktadır.

Ulaşım: Gayrimenkul Kayseri Melikgazi ilçesi, Alpaslan Mahallesi, Önal Sokak. Şehzade Konağı, No:20 adresinde yer alan, 11. kat, 21 nolu dairesidir. Taşınmaza ulaşmak için Kayseri merkezden Sivas Bulvarı üzerinden ilerlenip devamından sağa Bademli Caddesine dönülür. Bu cadde üzerinden devam edilip sağa ana taşınmazın bulunduğu Ünal Sokağa ulaşılır. Ana taşınmaz bu sokak üzerinde sol tarafta köşe konumda bulunmaktadır. Bölgede genellikle yüksek katlı benzer yapıların bulunduğu yaşam alanıdır. Bölgede eğitim, altyapı ve sosyal tesisler mevcuttur. Yakın çevresinde, Sivas Bulvarı, Mustafa Eminoğlu Anadolu Lisesi ve Kayseri Park Avm bulunmaktadır. Taşınmaza toplu taşıma ve özel araçlar ile ulaşım mümkündür.

Not: 21/01/2004 tarihli mimari projesi bulunmaktadır. Tapuda Melikgazi Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.