1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kayseri Melikgazi Esentepe Mahallesi'nde 3+1 Natamam Daire

Bankadan 3 + 1 107m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16199
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 107m2
Ada 12527
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 1
Kat Sayısı 10
Ruhsat Tarihi 14.06.2017
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

ESENTEPE MAHALLESİ, DİREK SOKAK, NO:94/2 MELİKGAZİ/KAYSERİ

Açıklama

Portföyü %1,29 oranlı konut, %1,40 oranlı işyeri ve arsa kâr oranı avantajıyla teklif vererek avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Bina girişi kuzeybatı cepheden sağlanmakta olup taşınmaz girişe göre sol tarafta yer almaktadır. Kuzeybatı, kuzeydoğu ve güneydoğu olmak üzere üç cephelidir. Taşınmaz binanın 1. katında 2 bb numaralı 3+1 107 m2 dairedir. Natamam yapıdadır. Duvar boyaları, oda zemin döşemeleri, ıslak hacim tavanı, vitrifiye ve armatürler, kalorifer tesisatı boru montajı ve dolaplar henüz tamamlanmamıştır.

Ulaşım: Esentepe Mahallesi, Direk Sokak, No:94/2 Melikgazi/Kayseri adresindedir. Açık tarif olarak; Kayseri ili ana ulaşım arterlerinden olan Osman Kavuncu Bulvarı üzerinde yol boyunca kuzeybatı istikamette ilerlenir. Güneybatı yöndeki Girne Şehitleri Caddesi istikametine dönülür. Yaklaşık 2,4 km cadde üzerinde ilerlenir ve sola Direk sokak yönüne dönülür. Yaklaşık 90 m ilerledikten sonra sol tarafta konumlu 94 dış kapı numaralı binanın 1. katında konumlu 2 bb nolu meskene ulaşım sağlanır. Ulaşım krokisi raporda verilmiştir. Yakın çevresinde; İlköğretim Okulu, Kayseri Kadir Has Şehir Stadyumu ve çok sayıda mesken ağırlıklı yapılaşma ve çok sayıda boş parsel vardır. Alt yapı ve Belediye hizmetleri yörede tamdır

Not: 14.06.2017 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Ruhsat geçerlilik süresi 5 yıl olup, geçerlilik süresi vardır, aynı ruhsat ile inşaatı bitirme işlemleri tamamlanabilir. Fakat, satıcının inşaatın tamamlanacağı veya yasal evraklara dair taahhüt vermeyecektir. Satış sonrası taşınmazda oluşacak yasal masraflar alıcıya ait olacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.