1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kayseri Melikgazi Bahçelievler Mahallesi'nde 3+1 110 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 110m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17076
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 110m2
Ada 350
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 9
Bulunduğu Kat 8
Bağımsız Bölüm 15

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bahçelievler Mahallesi, 3180. Sokak, Bina No: 7, Kat: 8, Daire No: 15, Melikgazi/Kayseri

Açıklama

Özellikler: 15 bağımsız bölüm numaralı "mesken" nitelikli taşınmaz, ana gayrimenkulün 8. normal katında, bina girişine göre sağ tarafta yer almakta olup kuzeydoğu, kuzeybatı ve güneybatı cephelidir. Taşınmaz projesine göre salon, 3 oda, mutfak, banyo, wc ve balkon hacimleri dahilinde brüt 110 m2 alanlıdır. 

Taşınmazın bulunduğu bina 1040,94 m2 yüz ölçümüne sahip 350 ada 3 parsel üzerinde ayrık nizamda ve betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiş ve tek bloktan oluşmaktadır. Taşınmazın yer aldığı blok; bodrum, zemin ve 9 normal kat olmak üzere toplam 11 kat olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Projesine göre taşınmazın bulunduğu bina bodrum katında hidrofor odası, pano odası, jeneratör odası, sığınak, zemin katında toplantı odası, temizlik odası, bina girişi 1. normal katında 1,2 nolu bağımsız bölümler, 2. normal katında 3,4 nolu bağımsız bölümler 3. normal katında 5,6 nolu bağımsız bölümler, 4. normal katında 7,8 nolu bağımsız bölümler, 5. normal katında 9,10 nolu bağımsız bölümler, 6. normal katında 11,12 nolu bağımsız bölümler, 7. normal katında 13,14 nolu bağımsız bölümler, 8. normal katında 15,16 nolu bağımsız bölümler, 9. normal katında 17,18 nolu bağımsız bölümler olmak üzere binada toplam 18 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Katlar arası çalışan 2 asansörün olduğu binanın dış cephesi akrilik cephe boyası ile boyalı ve giriş kapısı alüminyum profilden imaldir. Bina girişi; kuzeydoğu istikametinden zemin kat seviyesinden verilmiştir. Bina bakımlıdır. 

Ulaşım: Şehir merkezinden Sivas Bulvarı'nı takiben 9 km doğu yönünde ilerlenerek sağa, 775. sokağa dönülür. Yaklaşık 250 metre düz devam edilerek 4045. sokağa girilerek düz devam edilir. 600 metre sonra sağa bağlantı yoluna devam edilir. 475 metre sonra sağa dönülerek 3180. sokağa dönülür. Taşınmazın bulunduğu binaya 20 metre sonra sol kol üzerinde ulaşılır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.