0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kayseri Melikgazi Bahar Caddesi'nde Şehir Manzaralı Ferah 4+1 Daire

Bankadan 4 + 1 235m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18503
Oda Sayısı:
4 + 1
Metre Kare:
235m2
Ada:
3028
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
28
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
12
İskan Tarihi:
22.09.1993
Ruhsat Tarihi:
25.10.1989
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
12
Bağımsız Bölüm:
28

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

ALPASLAN MAHALLESİ BAHAR CADDESİ KANDİL APARTMANI No : 33/23 MELİKGAZİ / KAYSERİ ( Tapuda 28 nolu bb)

Uzman Görüşü

Popüler bir konumda bulunması, Sosyal donatı alanlarının yeterli olması, Yapı Kullanma İzin Belgesi bulunması, şehir manzaralı üç yöne cepheli olması ve ulaşımın rahatça sağlanabilmesi taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

MELİKGAZİ BAHAR CADDESİ ÜZERİNDE FERAH KULLANIMLI ŞEHİR MANZARALI 235 M2 4+1 DAİRE 

Özellikler:  28 bağımsız bölüm numaralı mesken; onaylı projesinde ve mahallinde 12.katta bulunmakta ve kuzey-güney-doğu cepheli olup, bina giriş kapısına göre arka cephede konumludur. Taşınmaz brüt 235 m2 alanlı olup, 4 adet oda, salon, mutfak, antre, hol, WC, 2 adet banyo, sauna ve 3 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır.  Girişi çelik kapılı, salon ve oda zeminleri ahşap parke, duvarları alçı üzeri saten boyalı, tavanları tavan boyası ile boyalıdır. Mutfak; mermer tezgahlı, tezgah üstü duvarları fayans ve ahşap malzemeden dolaplıdır. Antre, mutfak, WC, banyo ve balkon zeminleri seramik olup, banyo, WC ve mutfak duvarları tavana kadar fayanstır. Banyo hacminde, akrilik küvet, ayaklı lavabo ve klozet yer almaktadır. İç mekan kapıları ahşap ve pencereleri PVC doğramadır.  Mülk 28 numaralı bağımsız bölümün mahallinde kapı numarası 23 dür.Bina giriş holü, kat sahanlıkları ve merdivenleri mermer plak kaplama, duvarları kısmen mermer, kısmen plastik boyalıdır. Bina dış cephesi dış cephe boyalıdır. Binada 1 adet asansör bulunmakta ve açık otopark imkanı bulunmaktadır. Söz konusu mülk 12. kat 28 numaralı bağımsız bölümdür.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.