COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kayseri Kocasinan Yavuzselim Mahallesi'nde 128 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 128m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14924
Metre Kare 128m2
Ada 3950
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 3
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 8
Ruhsat Tarihi 22/12/2016
Bağımsız Bölüm 20
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

YAVUZ SELİM Mah. 416. Sok. No: 9 B / KOCASİNAN / KAYSERİ

Uzman Görüşü

Toplu taşıma araçlarının güzergahı ve durak noktalarına yürüyüş mesafesinde, gelişen bölgede oluşuyla yatırım fırsatı sunabilecek, yeni binada, bodrum kat: 64 m2, zemin kat 64 m2 toplamda 128 m2 dükkan; gelişen bölgede yer alması, tramvay hattına yakın olması avantajlarına sahiptir.

 

Açıklama

Özellikler:  Taşınmaz, onaylı mimari projesine göre bina girişinin arka tarafında yer almaktadır. Dükkan, onaylı mimari projesine göre brüt 64 m² bodrum katı ve 64 m² zemin kat hacimlerinden meydana gelmekte ve brüt 128 m² kullanım alanlıdır. 

Ana gayrimenkul 2.163,26 m² alanlı 5183 Ada 1 Parsel üzerine, ayrık nizamda ve betonarme karkas olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın yer aldığı yapı, onaylı mimari projesine göre bodrum kat, zemin kat ve 6 normal kat+çatı olmak üzere toplam 8 kattan meydana gelmektedir. Binanın Bodrum katında sığınak, kazan dairesi, elektrik pano odası, jeneratör odası, hidrofor odası, 3 adet dükkan deposu, zemin katında bina girişi, 19­20­21­22 bb nolu dükkanlar, kapıcı dairesi ve toplantı odası, 1. kattan 6. Normal Kata kadar her katta 3'er adet mesken mevcut olup toplamda 22 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina tüm dış cepheleri dış cephe boyası ile boyalı olup, bina giriş kapısı cam bölmeli alüminyum doğrama kapı, Giriş hol duvarları plastik boya ve kat holü duvarları saten alçı üzeri boyalıdır. Merdiven zeminleri mermer, merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Binada 2 adet asansör bulunmaktadır. Parsel içerisinde çevre düzenlemesi tamamlanmıştır.

 Ulaşım: Gayrimenkulün konumlu olduğu bina; Kayseri İli, Kocasinan İlçesi, Yavuzselim Mahallesi, 416. Sokak, Zemin Kat Bağımsız Bölüm No : 20 açık posta adresinde yer almaktadır. İlçe genelinde orta ve üst gelir grubu aileler tarafından tercih edilen 10­ 12 katlı apartman tarzı, yer yer giriş katları dükkan, diğer katları mesken nitelikli yapılar ile çok katlı apartman ve site tarzı yapılaşmalar bulunmaktadır. Gayrimenkule ulaşmak için Kayseri şehir merkezi ana ulaşım arterlerinden olan Sivas Bulvarı üzerinden 416. sokağa dönülerek bu sokak üzerinde solda bulunan 9 dış kapı numaralı yapıda bulunmaktadır. Taşınmazın çevresinde eğitim alanları, benzer özelliklere sahip konut binaları, semt parkları, dini tesis ve sosyal donatı alanları bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlarla sağlanmakta olup, alt yapı hizmetlerinden istifadesi tamdır.

 Not: 22/12/2016 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı depolu dükkandır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.