COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kayseri Kocasinan Kuşoğlu İş Merkezi'nde 72 m2 Ofis

Bankadan 72m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 14516
Metre Kare 72m2
Ada 4300
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 4
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 8
İskan Tarihi 21/09/2018
Ruhsat Tarihi 03/08/2016
Bağımsız Bölüm 28
Bulunduğu Kat 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Gevher Nesibe Mah. İstasyon Cad. Kuşoğlu İş Merkezi No: 27/28 Kocasinan/ Kayseri

Açıklama

Kayseri Cumhuriyet Meydanının yaklaşık 300 mt kuzeyinde konumlu,ulaşım toplu taşım araçları ve özel araçlarla rahatlıkla sağlanabilmekte, Kocasinan Belediyesi, Hacı kılıç Cami, Kayseri Defterdarlık Binası ve Kayseri Valilik Binası'na çok yakın konumda, GÖSTERİŞLİ BİNADA Brüt 72.00 m2 ŞIK OFİS FIRSATI

Özellikler: Kayseri Kocasinan Kuşoğlu İş Merkezi'nde brüt 72 m2 kullanım alanlı 28 nolu b.b. dükkan, bina girişine göre arka cephede (doğu) kalmaktadır. Tapuda 6. katta bulunan 28 nolu bağımsız bölüm yerinde 27 dış kapı numaralıdır.

Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul, bodrum+zemin+asma +7 normal kat olmak üzere toplam 10 kattan oluşmaktadır. Binanın: bodrum katında sığınak, ortak alanlar ve 3 adet dükkan deposu, zemin katında 6 adet dükkan (B.B. 33, 34, 35, 36, 37, 38) ve bina giriş holü, asma katta 4 adet asma kat bölümleri, 1.Normal kattan, 6. normal kata kadar 5'er adet, 7. Normal katta ise 2 adet olmak üzere 32 adet ofis olmak üzere toplam 38 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana gayrimenkul; 439,31 imar parseli üzerine, betonarme karkas yapı tarzında, 2016 yılında inşa edilmeye başlanmıştır. Ana taşınmaza giriş zemin kat batı cepheden sağlanmaktadır. Taşınmaza ait bina giriş alüminyum doğrama, bina giriş zemini seramik kaplama, duvarlar alçı sıva üzeri boya, tavanları tavan boyası ile boyalıdır. Ana taşınmazda 1 adet asansör bulunmaktadır. Binanın dış cephesi; akrilik esaslı dış cephe boyası ile kaplıdır. 

Yakın çevresinde; Kocasinan Belediyesi, Hacı kılıç Cami, Kayseri Defterdarlık Binası ve Kayseri Valilik Binası bulunmaktadır. Konu taşınmaz, Kayseri İli, Kocasinan İlçesi, Gevhernesibe Mahallesi, İstasyon Caddesi, 27 kapı numaralı Kuşoğlu İnşaat İş Merkezinin 6. katında 28 kapı numaralı ofistir. Kayseri Cumhuriyet Meydanının yaklaşık 300 mt kuzeyinde konumludur. Bölgede genelinde 5-6 katlı eski konut yapıları ve 6- 7 katlı iş merkezlerinden oluşmaktadır. Bölgenin ana arteri olan İstasyon caddesi üzerindeki yapıların zemin katları dükkan üst katları ise büro faaliyetleri olarak kullanılmaktadır. 

Ulaşım: Kayseri Cumhuriyet Meydanının 300 metre kuzeyinde yer almaktadır. Yakın çevresinde Kocasinan Belediyesi, Hacı Kılıç Cami ve Kayseri Valilik Binası bulunmaktadır. Ulaşım toplu taşım araçları ve özel araçlarla rahatlıkla sağlanabilmektedir.

Not:  Taşınmazın tapu kaydı Yenice İsmail Mahallesi'ndedir. Tapuda 6. katta bulunan 28 nolu bağımsız bölüm yerinde 27 dış kapı numaralıdır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.