1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kayseri Kocasinan Kayabaşı Mahallesi'nde 3+1 110 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 110m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16683
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 110m2
Ada 3390
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 23
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 23.11.2006
Ruhsat Tarihi 18.08.1998
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kayabaşı Mah.67.Sok.Huzur Apt.No:1/8 Kocasinan/Kayseri

Açıklama

Özellikler: 8 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz, binanın giriş cephesine göre sağ-arka yönünde, 2. katta yer alan dairedir. Mimari projesine göre; salon, 3 oda, mutfak, banyo, antre, hol ve 2 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Brüt alanı 110 m2dir.
Ana gayrimenkul Kayabaşı Mahallesi, 67. Sokak Huzur Apartmanın açık adresinde bulunan bodrum, zemin, 3 normal kattan ibaret betonarme karkas olarak inşa edilmiş binadır. Bina girişi kuzey-batı cepheden ve zemin kattandır. Bina dış cephesi, dış cephe boyalıdır. Binanın, bina giriş zeminleri, merdivenleri ve kat sahanlıkları mozaik kaplanmıştır. Mimari projesine göre bodrum katında sığınak, eklenti kömürlükler ve diğer ortak alanlar, zemin katında bina girişi, kapıcı dairesi ve 3 adet daire, normal katlarında ise her katta 4 dairesi bulunmaktadır. Binada toplam bağımsız bölüm sayısı 15 adettir.

Ulaşım: Kayabaşı Mah.67.Sok.Huzur Apt.No:1/8 Kocasinan/Kayseri adreslidir.

Not: 18.08.1998 tarihli Yapı Ruhsatı ve 23.11.2006 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.