0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kayseri Kocasinan Gevher Nesibe Mahallesi'nde 88 m2 Büro

Bankadan 88m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
16681
Metre Kare:
88m2
Ada:
3866
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
8
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
13
Bağımsız Bölüm:
53
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
7

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Gevher Nesibe Mah. Tekin Sok. Hukuk Plaza, Bina No:6 Kat:7 Büro No:53 Kocasinan/Kayseri

Uzman Görüşü

Taşınmazın yer aldığı bölgedeki tüm teknik altyapının tamamlanmış olması, ulaşımın kolay olması, Cumhuriyet Meydanı'na yakın merkezi bir noktada konumlanması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: BÜRO vasıflı 53 nolu bağımsız bölüm 7. katta yer alamaktadır, mimari projesinde ve yerinde girişe göre sağ arka cephede bulunmaktadır. Mevcut projesine göre: 3 oda, antre, mutfak, arşiv, WC'den oluşmakta olup 88 m2 kullanım alanı bulunmaktadır. Büro giriş kapısı çelik kapı, iç kapılar ahşap doğrama, pencereler pvc doğramadır. Oda yerleri laminant parke kaplama. Duvarlar duvar kağıdı ve plastik boyalı, tavanlar kartonpiyerlidir. Mutfak yerler seramik kaplama, duvarlar seramik kaplama, tavan kartonpiyerlidir. Mutfak dolaplar yapılı olup, duvarlar arası seramik kaplamadır. Islak hacimler yerler seramik kaplama, duvarlar tavana kadar seramik kaplama tavan pvc doğramadır. 53 nolu bağımsız bölüm ile 54 nolu bağımsız bölüm arasındaki duvarlar kaldırılarak mevcut durumda tek büro olarak kullanılmaktadır.

 Ana gayrimenkul Bodrum kat; kazan dairesi, sığınak, hidrofor odası, Jeneratör odası, Zemin Kat; elektrik pano odası, 5 adet dükkan, Asma kat; 5 adet dükkan eklentisi, Normal Katlarda katta 8 büro nitelikli bağımsız bölüm olmak üzere toplam 109 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Ana gayrimenkul giriş kapısı ve korkulukları demir doğrama, merdiven ve merdiven sahanlıkları mermer kaplamadır. 4 adet asansör bulunmakta olup Isıtma sistemi merkezi kaloriferdir.

Ulaşım: Kayseri ili Kocasinan içesi, Gevhernesibe Mahallesi, Tekin Sokak, Hukuk Plaza, Kat:9, No:27 adresinde bulunmaktadır. Konu taşınmaza ulaşım bölgenin ana arteri niteliğindeki Park Bulvarın üzerinden sağlanmaktadır. Park Bulvarı üzerinde güneybatı yönünde ilerlenir kuzeybatı yönüne Kurşunlu Sokağa dönülür yaklaşık 100 metre ilerlenir, kuzeydoğu yönüne Mimar Sinan Caddesine dönülüp yaklaşık 280 metre ilerlenir ve kuzeydoğu yönünde konumlu taşınmaza ulaşılır. Bölgenin tüm teknik alt yapısı tamamlanmıştır. Taşınmaza ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlarla sağlanmaktadır. 

Not:  53 nolu bağımsız bölüm ile 54 nolu bağımsız bölüm arasındaki duvarlar kaldırılarak mevcut durumda tek büro olarak kullanılmaktadır. Satılık olan 53 nolu bağımsız bölüm olup, basit tadilatla ayrılabilir. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle satın almayı kabul eder. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.