1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kayseri Kocasinan Erkilet General Emir Mahallesi'nde 4+1 185 m2 Daire

Bankadan 4 + 1 185m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 18099
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 185m2
Ada 9214
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 22
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Erkilet General Emir, Fevzi Çakmak Cd. No:14, Daire:1 38100 Kocasinan/Kayseri

Açıklama

Özellikler: 1 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz zemin katta konumlu olup tüm cephelere birden bakmaktadır. Söz konusu gayrimenkul projesinde; salon, oturma odası, yatak odası, çocuk odası, çalışma odası, mutfak, antre, hol, banyo, duş, wc-lavabo ve 2 balkon olmak üzere toplam 185 m2'dir. 

Ana gayrimenkul; bodrum kat, zemin kat ve 2 normal kat olmak üzere 4 katlı binadır. Ana gayrimenkul; bodrum katında garaj, kömürlükler; zemin kattan 2. normal kata kadar her katta 1 adet mesken olmak üzere toplam 3 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina yaklaşık 21 yıllıktır. Bina girişi binanın doğu cephesinde olup zemin katta konumludur. Binada asansör bulunmamaktadır. Binanın dişi dış cephe boyası ile boyalı olup girişi demir doğramadan imal edilmiştir. 

Ulaşım: Erkilet General Emir, Fevzi Çakmak Cd. No:14, Daire:1 38100 Kocasinan/Kayseri adresinde yer almaktadır. Erkilet bulvarına 460 m mesafede yer almaktadır. Taşınmaz çevresinde park, ortaokul, market gibi donatı alanları bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.