0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kayseri İncesu'da Avlulu Kagir Ev

Bankadan 145m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18657
Metre Kare:
145m2
Ada:
1913
Parsel:
11
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
61
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Fırınönü Mahallesi, Ada Sokak, No:2 ve Fırınönü Mahallesi, Fırınönü Geçidi Sokak, No:3, İncesu, Kayseri

Açıklama

Özellikler: 1913 ada 11 parsel avlulu kargir ev nitelikli parsel olup sit alanı içerisinde kalmaktadır.  Parsel kuzeyde 8 nolu, doğuda 10 nolu parseller ile komşudur. Parsel üzerinde tescilli yapı bulunmamakta olup yerinde parselin üzerinde, güneydoğu köşesinde 2 kapı numaralı 2 katlı yığma yapı ve kuzeydoğusunda 3 kapı numaralı tek katlı yığma yapı bulunmaktadır.  Uydu görüntülerine göre 2 kapı numaralı yapı yaklaşık 40 m2 taban alanlı olup toplam 80 m2 alanlıdır ve yaklaşık 15 m2 taban alanlı kısmı 1913 ada 11 parsele basmaktadır. Kalan alan 10 nolu parsele tecavüzlüdür. 3 kapı numaralı yapı ise yaklaşık 25 m2 alana sahip tek katlı yapıdır. Kuzeyinde yer alan 8 nolu parsele tecavüzlüdür. Ayrıca parselin batısında yaklaşık 40 m2 alanlı harabe bir yapı bulunmaktadır. Taşınmazı yerinde görüp teklif vermeniz önerilir.

Not: Ayrıca parselin batısında yaklaşık 40 m2 alanlı harabe bir yapı bulunmakta olup değerleme esnasında dikkate alınmamıştır. 2 ve 3 kapı numaralı yapılar komşu parsellere tecavüzlüdür, alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. Parsel sit alanı içindedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.