Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kars Merkez'de Komple Bina (304958)

Bankadan 7 190m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
20074
Oda Sayısı:
7
Metre Kare:
190m2
Ada:
354
Parsel:
22
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
31
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
İskan Tarihi:
27.06.1994
Ruhsat Tarihi:
27.06.1991
Kullanım Durumu:
Bilinmiyor
Konut Tipi:
Ara Kat
Fiziksel Durum:
İyi

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

E. Bakırcılar Sk. 2-18, Yusufpaşa, Kars Merkez/Kars

Açıklama

KARS MERKEZ'DE KOMPLE SATILIK BİNA

Özellikler: Taşınmazların konumlu olduğu ana gayrimenkul; Kars ili, Merkez ilçesi, Yusufpaşa Mahallesi, 354 ada, 22 parsel sayılı 58,77 m2 yüzölçümlü arsa üzerine bitişik nizam, betonarme karkas tarzında inşa edilmiştir. Taşınmaz ; zemin kat 3 normal kat olmak üzere toplam 4 kattan oluşmaktadır. zemin katında 1 adet iş yeri ve bina girişi, 1. normal katta 1 adet iş yeri, 2. normal kat ve 3. normal katta 1 er adet mesken yer almakta olup yapıda toplam 4 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır.

1. BB Numaralı iş Yeri :  Tek hacimli dükkan olarak kullanılmakta olup : 40 m2 brüt kullanım alanlıdır. 

2. BB Numaralı iş Yeri : 50 m2 brüt kullanım alanlıdır. 

3 BB Numarali Mesken: Taşınmaz binanın 2. normal katında bina girişine göre sol cephede konumlu,  50 m2 brüt kullanım alanlıdır.

4. BB Numaralı Mesken: Taşınmaz binanın 3. normal katında bina girişine göre sol cephede konumlu, 4 bağımsız bölüm nolu taşınmazdır. 50 m2 brüt kullanım alanlıdır.

Not : Taşınmazın bulunduğu parsel kentsel sit alanı içerisinde kalmaktadır. Taşınmaz 4 tapu ile satılmaktadır.

"3402 Sayılı Kanunun Ek 1. Maddesi Uygulamasına Tabidir." beyanı vardır.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Manzara

Deniz Manzaralı
Şehir Manzaralı
Doğa Manzaralı
Havuz Manzaralı
Orman Manzaralı
Göl Manzaralı
Boğaz Manzaralı

Dış Özellikler

Site İçerisinde
Bahçeli
Yük Asansörlü
Asansörlü
Güvenlikli
Su Arıtmalı
Elektrik Altyapılı
Yeni Binada
Açık Otoparklı
Kapalı Otoparklı
Hidrofor
Spor Alanı
Yangın Merdiveni
Açık Yüzme Havuzu
Kapalı Yüzme Havuzu
Bakımlı Binada
Isı Yalıtımı
Apartman Görevlisi
Müstakil Havuzlu
Güneş Enerjisi
Jeneratörlü
Engelliye Uygun
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.