0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kahramanmaraş Elbistan Cumhuriyet Mahallesi'nde 3 Katlı Bina

Bankadan 10 1098m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18043
Oda Sayısı:
10
Metre Kare:
1098m2
Ada:
1065
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
9
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Cumhuriyet Mahallesi H.Esat Efendi Caddesi Bina No:81 İşyeri No:81/A Elbistan/Kahramanmaraş

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanlı olması, konumunun merkezi olması, binadaki 7 ayrı bağımsız bölümün birlikte satılıyor olması, ulaşımın kolay ve çeşitli olması, bölgede altyapı ve ulaşım sorununun yaşanmıyor olması, M. Akif Ersoy İlköğretim Okuluna yaklaşık 300 m., Otogara yaklaşık 1,9 km., Belediyeye yaklaşık 2 km., İlçe Emniyet Müdürlüğüne ise yaklaşık 2,2 km. mesafede yer alması avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: Kahramanmaraş Elbistan Cumhuriyet Mahallesi'nde 3 Katlı Bina, binada 3 adet işyeri vasıflı, 4 adet konut vasıflı olmak üzere 7 ayrı tapulu 7 bağımsız bölüm birlikte satılmaktadır.

1 bağımsız bölüm numaralı,  "iş yeri" nitelikli taşınmaz binanın bodrum + zemin katında konumludur. Onaylı mimari projesine göre dükkan toplam (215+190) 405 m2 kullanım alanına sahiptir. Dükkanın yaklaşık 14 metre olan cephesinde alüminyum doğrama cam vitrin ve kapı bulunmaktadır. Bodrum Kat Bodrum kat onaylı mimari projesine göre 200 m2 kullanım alanına sahiptir ve fırınlar, islim, depo, imalat bölümlerinden oluşmaktadır. Yerinde inceleme yapılamamıştır. Zemin Kat Onaylı mimari projesine göre 190 m2 kullanım alanına sahiptir ve işyeri hacmi, soyunma odası, lvb+wc, satış bölümü, büro ve ofis bölümlerinden oluşmaktadır. Zemin kat iş alanının batısında ve güneyinde projesinde yer almayan büyüme ve sundurmanın yer aldığı görülmüş olup bu yapıların belediyeden kaçak olarak yapıldığı teyit edilmiştir. Yapılan büyümeler değerlemede dikkate alınmamıştır.

2 bağımsız bölüm numaralı, 100/1000 arsa paylı, "iş yeri" nitelikli taşınmaz binanın 1. katında, bina girişinde göre sol cephede konumlu olup güney, doğu ve batı yönlerine bakmaktadır. Onaylı mimari projesine göre taşınmaz brüt 98 m2 kullanım alanına sahip olup antre-hol, lvb+wc. banyo, mutfak, muhasebe, salon, mutfak ve 2 adet balkon bölümlerinden oluşmaktadır.

3 bağımsız bölüm numaralı,  "iş yeri" nitelikli taşınmaz binanın 1. katında, bina girişine göre sağ cephede konumlu olup kuzey, doğu ve batı yönlerine bakmaktadır. Onaylı mimari projesine taşınmaz brüt 135 m2 kullanım alanına sahip olup antre-hol, lvb+wc, 3 adet imalat odası, soyunma odası ve 2 adet balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Camlar PVC doğramadır.

4 bağımsız bölüm numaralı, "konut" nitelikli taşınmaz binanın 2. katında, bina girişinde göre sol cephede konumlu olup güney, doğu ve batı yönlerine bakmaktadır. Onaylı mimari projesine göre taşınmaz brüt 115 m2 kullanım alanına sahip olup projesinde; antre hol, salon, 3 oda, lavoba+wc, banyo, mutfak ve 2 adet balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Camlar PVC doğramadır.

5 bağımsız bölüm numaralı, "konut" nitelikli taşınmaz binanın 2. katında, bina girişinde göre sağ cephede konumlu olup kuzey, doğu ve batı yönlerine bakmaktadır. Onaylı mimari projesine göre taşınmaz brüt 115 m2 kullanım alanına sahip olup projesinde; antre hol, salon, 2 oda, lvb+wc, banyo, mutfak ve 2 adet balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Camlar PVC doğramadır.

6 bağımsız bölüm numaralı  "konut" nitelikli taşınmaz binanın 3. katında, bina girişinde göre sol cephede konumlu olup güney, doğu ve batı yönlerine bakmaktadır. Onaylı mimari projesine göre taşınmaz brüt 115 m2 kullanım alanına sahip olup projesinde; antre hol, salon, 3 oda, lvb+wc, banyo, mutfak ve 2 adet balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Camlar PVC doğramadır.

7 bağımsız bölüm numaralı, "konut" nitelikli taşınmaz binanın 3. katında, bina girişinde göre sağ cephede konumlu olup kuzey, doğu ve batı yönlerine bakmaktadır. Onaylı mimari projesine göre taşınmaz brüt 115 m2 kullanım alanına sahip olup projesinde; antre hol, salon, 2 oda, lvb+wc, banyo, mutfak ve 2 adet balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Camlar PVC doğramadır.

Binanın dış cepheleri dış cephe boyalıdır. Bina girişi onaylı mimari projesinde ve yerinde doğu cephe zemin kat seviyesinde yer almaktadır. Binanın girişinde demir doğrama kapı bulunmaktadır. Binada bir adet asansör mevcuttur. Binanın çevre düzenlenmesi tamamlanmıştır ve bina bakımlı durumdadır. Onaylı mimari projesine göre binanın; bodrum katında; buhar ve havalandırma, kuranglez, sığınak bulunmaktadır.

Not: Taşınmaz tapuda Kümbet Mahallesi'nde kayıtlıdır. Binadaki 7 ayrı tapulu 7 bağımsız bölüm birlikte satılmaktadır. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.