1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kahramanmaraş Afşin Dedebaba Mahallesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 130m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14976
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 130m2
Ada 217
Parsel 31
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 13
Kat Sayısı 9
Ruhsat Tarihi 26/10/2007
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Dedebaba Mahallesi, Hanifi Hacıömeroğlu Caddesi Yılmazlar Sitesi C Blok No:14/2/3 Afşin/Kahramanmaraş (UAVT: 2199448214)

Açıklama

 Açık Pazar Yeri, Fatih İlkokulu, cami, park ve okul gibi kamusal alanlara yakın merkezi mevkide, gelişmekte olan bölgede yer alması avantaj, 3 oda salon 130 m2, SİTE İÇİ ARA KAT DAİRE 

Özellikler: Taşınmaz C Blok zemin kat , 3 bağımsız bölüm no`lu mesken, zemin katında 2 adet mesken bulunan binanın, kuzey cephede bulunan girişine karşıdan bakıldığında sağ tarafta konumlu olup kuzeye, güneye ve batıya cephesi bulunmaktadır. Konu taşınmaz projesine göre; Salon, 3 oda, mutfak antre, hol , banyo, duş, tuvalet, ve 2 adet balkondan müteşekkildir. Taşınmaz içeriden incelenememiş olup taşınmazın giriş kapısının çelik kapı, pencerelerinin pvc olduğu görülmüştür, taşınmaz proje göre brüt 130 m2 alana sahiptir. 

Taşınmazın yer aldığı bina bodrum + zemin + 7 normal kattan ibaret olup bodrum katta sığınak, kazan dairesi ve 2 adet mesken, zemin ve normal katlarda her katta 2 adet olmak üzere meskenler bulunmaktadır. Binada tamamı mesken olmak üzere 18 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Parsel içerisinde açık otopark alanı bulunmaktadır. Taşınmazın binasının dış cephesi, Akrilik dış cephe boyası ile boyalı olup bina içerisinde merdivenler ve sahanlıklar mermer veya seramik kaplama, duvarlar sıva üzeri plastik boyalıdır. Bina girişi kuzey cepheden bodrum ve zemin kat arasındaki i sahanlıktan yapılmaktadır. Asansörlü binadaki konutlarda ısıtma sistemi yapı ruhsatına göre merkezi kaloriferdir. 

 Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için bölgenin Ana arterlerinde Atatürk Caddesinden Hanifi Hacıömeroğlu Caddesine girilir. Bu cadde üzerinde yaklaşık 325 m ilerlenir. Taşınmazın yer aldığı Yılmazlar Sitesi sağda (güneyde) konumludur. Konu taşınmaz çarşı merkezine yaklaşık 325 km mesafede konumlu olup orta gelir düzeyinde tercih gören bir bölgede yer almaktadır. Yakın çevre 1­2 katlı müstakil binalardan, 4­8 katlı Apartman türü binalardan ve boş arsadan oluşmaktadır. Parselin kuşuçuşu yaklaşık 300 m güneybatısında Merkez Fatih İlkokulu, 325 m güneybatısında Ulu Camii, 450 m güneyinde Afşin Kalesi bulunmaktadır. Parselin yaklaşık 250 m batısındaki Elçibey Caddesinden toplu taşıma araçları geçmekte olup çevresindeki yollar asfalttır.  

Not: 26/10/2007 tarihli yapı ruhsatı vardır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.