COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kahramanmaraş Afşin Dedebaba Mahallesi'nde 3+1 153 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 153m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14880
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 153m2
Ada 1100
Parsel 20
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 11
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 17/03/2009
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 18

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kahramanmaraş İli, Afşin ilçesi, Dedebaba Mahallesi, Metehan Sokak, Akçalı Apt. No: 12/18

>

Uzman Görüşü

Çarşı merkezine yakın, Metehan sokak ile Osmanbey sokağın kesiştiği köşe parselde, gelişim gösteren bölgede yar alması yatırım açısından fırsat sunabilecek, 153 m2 son kat daire; ilçe merkezinde yer alması,  ulaşım imkanlarının iyi olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Çarşı merkezine yakın, Metehan sokak ile Osmanbey sokağın kesiştiği köşe parselde, gelişim gösteren bölgede yar alması yatırım açısından fırsat sunabilecek, 153 m2 SON KAT DAİRE 

Özellikler:18 B.B. NOLU MESKEN: Gayrimenkulün bulunduğu binanın incelenen onaylı projesinde meskenin yüzölçümünün brüt 153 m² olduğu tespit edilmiştir. 18 Bağımsız bölüm nolu mesken bina girişine yüzümüzü dönerek baktığımızda sol arka tarafta kalmaktadır. Mesken projesinde salon, 3 oda, mutfak, banyo, kiler, lv-wc, antre, hol ve 2 balkondan meydana gelmektedir. Kahramanmaraş ili, Afşin ilçesi, Dedebaba Mahallesi, 1100 ada, 20 parsel sayılı 386,21 m2 yüz ölçümlü arsa üzerinde tek blok şeklinde inşa edilen yapı bitişik nizam betonarme yapı tarzındadır. Taşınmazın yer aldığı bina mimari projesinde ve mevcut duruma göre zemin kat ve 3 normal kat olmak üzere toplam 4 kattan oluşmakta olup, binanın zemin katta olan girişi kuzey cepheden sağlanmaktadır. Kat irtifakına esas olan mimari projesine göre zemin katında 10 adet iş yeri ve bina girişi ve 3. Normal katta 3'er adet mesken bulunmakta olup, toplam 19 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Binanın dış cephesi dış cephe boyası ile boyalı, bina giriş kapısı camlı demir doğramadır. Bina giriş sahanlığı, merdiven basamakları, sahanlıklar mermer kaplı olup, duvarlar boyalı, merdiven korkuluklar demir doğramadır. 

Ulaşım: Dedebaba Mahallesi, Metehan/1 Sokak Akcalı Apartmanı No:1/5­7­8 Afşin Kahramanmaraş adresinde yer almaktadır. Taşınmaz Metehan Sokak ile Osmanbey Sokak birleşiminde yer almaktadır. Çevrede yapılaşma ana arterler üzerinde konut altı ticari, iç kısımlarda konut yoğunlukta olup yapılaşma 3­4 katlı apartman ve 2­3 katlı müstakil binalar şeklindedir. Sosyal donatı alanları yeterli seviyededir. Bölge orta ve alt gelir grubunun tercih ettiği konut bölgesidir. Günlük ihtiyaçlar Atatürk Caddesi üzerinde bulunan küçük ve orta ölçekli işletmelerden karşılanabilmektedir. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin(doğalgaz, yol, su, elektrik, kanalizasyon) altyapısı tamamlanmıştır. Bölgede alt yapı faaliyetleri tamamlanmış olup her türlü belediye imkanından faydalanmaktadır. 

Not: 17.03.2009 tarih 20 sayılı Yeni Yapı Ruhsatı mevcuttur.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.