Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kahramankazan Kayı Mahallesi'nde 81 m2 Dükkan

Şirketten 81m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
21979
Metre Kare:
81m2
Ada:
221479
Parsel:
8
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
27
Isıtma Sistemi:
Diğer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
7
Ruhsat Tarihi:
31.08.1995
Bağımsız Bölüm:
19
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

KAYI MAHALLESİ YUSUFELİ SOKAK. No: 2A/C KAHRAMANKAZAN / ANKARA

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Ankara İli, Kahramankazan İlçesi, Kayı Mahallesi; 221479 Ada 8 Parselde konumlu tapu kaydına göre “DÜKKAN” vasıflıdır. Ana taşınmaz A ve B bloktan oluşmaktadır. A Blok; bodrum+zemin+4 kat+ çatı katlı olmak üzere toplam 7 katlıdır. Taşınmaz Zemin kat 19 numaralı mesken projesine göre brüt 81 m2 net 77 m2 kullanım alanlı olup, tek hacimden meydana gelmektedir. Bağımsız bölüm bazında dükkanın, kat ve kattaki konum bakımdan projesi ile uyumlu olduğu tespit edilmiştir. 

Ulaşım bölgenin ana arterlerinden olan Ankara-Bolu yolu üzerinden sağlanabilmektedir. Ankara merkezinden çıkışlı olarak, kuzey yönünde Ankara-Bolu karayolu üzerinde hareket edilerek, Kayı Mahallesi muhtarlığı istikametinde devam edilir. Ankara-Bolu karayolunu doğu yönünden kesen Ahi Evran Caddesine devam edilerek ilk sağ aradan Yusufeli Sokak yönüne dönülür. Konu taşınmazın yer aldığı parsel Ankara-Bolu karayolu ile Ahi Evran Caddesi kesişiminde yer alan köşe parseldir.

Not: Kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.