1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kağıthane Çağlayan Dr Cemil Bengü Caddesi'nde Yeni Binada 2+1 Daire

Sahibinden 2 + 1 90m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 18040
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 90m2
Ada 8994
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Dr. Cemil Bengü Cd., Hürriyet, Bina no:104 kat:1 daire:4 34403 Kâğıthane/İstanbul

Uzman Görüşü

Taşınmazın yeni binada yer alması, içinin bakımlı ve yarı mobilyalı olması, Dr Cemil Bengü Caddesi 'nde yer alması, toplu taşıma araçlarına İstanbul Çevre yoluna yakın konumda yer alması sebebiyle avantajlıdır. 

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Kağıthane Çağlayan Hürriyet Mahallesi Dr Cemil Bengü Caddesi üzerinde yer alan 7 yıllık yeni bir binada yer almaktadır. Tapusuna göre 1. katta yer alan 4 nolu bağımsız bölüm brüt 90 m2 2+1 kullanımlıdır. Kombisi yenilenmiştir, evdeki yatak odasına özel yaptırılan mobilyalar, holdeki portmanto evle birlikte verilecektir. 

Ulaşım: Taşınmazın yer aldığı Dr Cemil Bengü Caddesi oldukça hareketli bir caddedir, günlük ihtiyaçların karşılanacağı alışveriş alanları mevcuttur, ayrıca metro, otobüs ve İstanbul Çevre yoluna yakın konumdadır.

Not: Taşınmaz tapuda Mecidiyeköy Mahallesi'nde kayıtlıdır. 


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.