Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kadıköy Osmanağa'da Rıhtıma Yakın Komple Bina (306025)

Bankadan 4 245m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22479
Oda Sayısı:
4
Metre Kare:
245m2
Ada:
31
Parsel:
14
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
28
Isıtma Sistemi:
Diğer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Bağımsız Bölüm:
37

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

İstanbul ili, Kadıköy ilçesi, Osmanağa Mahallesi, Nüzhet Efendi Sokak, No: 37

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 65,53 m2 yüzölçümlü 31 ada 14 parsel üzerinde, bitişik nizamda, BAK yapı tarzında inşa edilmiş, BAHÇELİ KARGİR APARTMAN niteliğindedir. Projesine göre brüt 245 m2, net 213 m2 alanlıdır. Onaylı projelerine göre bina; bodrum, zemin, 3 normal kat ve asansör/makine katından (çatı katı) oluşmaktadır. Projesine göre bodrum katta kalorifer dairesi, zemin katta 1 dükkan ve konut kısmı girişi, normal katlarda konuta aitt kısımlar, çatı katında asansör evi kısımları olmak üzere toplam 2 bağımsız bölüm olarak planlandığı bilinmektedir. Girişler zemin kattan, Nüzhet Efendi Sokak yönünden sağlanmaktadır. Binada 1 adet asansör mevcuttur. Bina dış cephesi dış cephe boyalı ve ön cephede cam giydirmedir. Otoparkı yoktur. 

Bina onaylı projesine göre; bodrum katta 43  m2 alanda kalorifer dairesi, zemin katta 43 m2 alanda girişler, 1 dükkan ve konuta ait giriş ve wc, 1. normal katta 44 m2 alanda salon ve wc, 2. normal katta 44 m2 alanda oturma odası, mutfak ve wc, 3. normal katta 44 m2 alanda yatak odası ve banyo, çatı katında 27 m2 alanda asansör evi olmak üzere toplam 245 m2 alanlıdır. Bina için herhangi bir kat irtifakı veya mülkiyeti kurulmamış olup cins tashihi tapuludur.

Her katta, arka cepheden 1 m2 çıkma büyümesi yapıldığı; çatı katında çatı örtüsüne doğru 17 m2 büyüme yapıldığı bilinmektedir. Bina zemin katta tek girişleri olup zemin katı giriş ya da dükkan, normal katlar ve çatı katında ise katta tek bürolar ve merdiven sahanlığında wcler olmak üzere komple işyeri olarak düzenlendiği görülmektedir.

Zeminler seramik ve laminant parke olup duvarları saten boyalıdır. Doğramaları alüminyumdur. Islak zeminler seramik kaplıdır. Sokağa yaklaşık 4 metre cephesi bulunmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Her katta tuvalet bulunmaktadır. 1. bodrum katta depo bulunmaktadır. 5. katta kiler bulunmaktadır. Her kata asansör ile ulaşılabilmektedir.

Not : Taşınmaz Rasimpaşa Kentsel Sit Alanı içinde kalmakta olup, eski eser komşuluğunda kalmakta olduğundan uygulama aşamasında ilgili Koruma Kurulu görüşü alınacaktır. Yine raylı sistem güzergahında kaldığından uygulama aşamasında İ.B.B. Raylı Sistem Müdürlüğü görüşü alınacaktır.

Not: Kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.