Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kadıköy Osmanağa Mahallesi'nde 66 m2 Daire

Vakıftan 1 + 1 66m2

Özellikler

Satıcı:
Vakıftan
Tapu no:
20360
Oda Sayısı:
1 + 1
Metre Kare:
66m2
Ada:
42
Parsel:
22
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
52
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Konut Tipi:
Ara Kat
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2
Bağımsız Bölüm:
3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

OSMANAĞA MAH. VİŞNE SOK. NO:32/3 KADIKÖY / İSTANBUL

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz İstanbul ili Kadıköy ilçesi, Osmanağa mahallesi  113 m² yüzölçümlü, 42 ada 22 parsel olarak kayıtlı olan “ARSA” nitelikli taşınmazdır. Mahalde yapılan incelemeler doğrultusunda; ana taşınmaz üzerine betonarme yapı tarzında inşa edilmiş bitişik nizam tek yapı mevcuttur. Yapı; 1 bodrum kat, zemin kat, asma kat, 4 normal kat olmak üzere toplam 6 kat+ asma katlıdır. Bina girişi zemin kattan ve doğu yönüne bakan cepheden sağlanmaktadır. Yapının bodrum katında; ortak alanlar, zemin katında; bina girişi ve 1 dükkan, asma katta; dükkana ait alanlar, 1-4 arası normal katlarında; 1 er adet daire olmak üzere toplam 5 adet bağımsız birim bulunmaktadır. Binanın dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyası ile boyalıdır. Bina içi duvarlar plastik boya ile boyalı olup merdiven basamakları mermer kaplamadır. Merdiven korkulukları demir doğrama olup bina giriş kapısı camlı demir kapıdır. Asansör ve otopark imkanları mevcut değildir

Konu 3 bağımsız birim numaralı taşınmaz 2. normal katta konumlu olup, katta tek olarak konumlu, güney ve kuzey yönüne cephelidir. Konu taşınmaz mimari projesine göre; salon, banyo, wc, mutfak, antre hacimlerinden oluşmakta olup, yaklaşık brüt 64 m² kullanım alanlıdır. 3 bağımsız birim numaralı taşınmaz 2. normal katta konumlu olup, katta tek olarak konumlu, güney ve kuzey yönüne cephelidir. Salon, banyo, wc, mutfak, antre hacimlerinden oluşmakta olup, yaklaşık brüt 66 m² kullanım alanlıdır. 

Mahalde yapılan incelemelerle mimari projesi karşılaştırıldığında taşınmazın konum olarak projesine uygun inşa edildiği ancak yaklaşık 2 m2 alanlı asansör hacminin mahalde taşınmaza alanına dahil edildiği tespit edilmiştir. Dosyasında konu hakkında olumsuz evraka rastlanmamıştır. Taşınmaz içerisinde zeminler; salon, mutfak ve antrede parke ile kaplı; ıslak hacimlerde fayans kaplamadır, duvarlar; antre, hol, salon ve odalarda plastik esaslı boya ile boyalı, ıslak hacimlerde yer yer fayans kaplama yer yer plastik esaslı boya ile boyalıdır. Mutfak içerisinde mutfak dolapları ahşap, mutfak tezgahı ahşap kaplamadır. Taşınmaz doğalgaz yakıtlı kombi sistemi ile ısınmaktadır. Taşınmazın bulunduğu binada içerisinde ısınma kombi sistemi sağlanmaktadır.

 %2+KDV’si oranında hizmet bedeli alınmaktadır. 

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.