1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İzmir Urla Mahallesi Zeytin Park Evleri'nde 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 81m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17833
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 81m2
Ada 3639
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Klima
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 1
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm F Blok-3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çamlıçay Mah.İsmet İnönü Bulv.Zeytin Park Evleri F Blok No:134/F D:3 Urla/İzmir

Uzman Görüşü

Taşınmazın konumunun merkezi olması, bakımlı olması, site içerisinde yer alıyor olması, sitede güvenlik, otopark, yüzme havuzunun olması, yakın çevresinde Zeytin Çamlıçay Cami, Güzelbahçe Plajı, Korucam Evleri Sitesi olması avantajıdır. 

Açıklama

Özellikler: F blok. 3 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz projesine göre binaya kuzey cepheden bakıldığında sol koldan ikinci dairedir. Taşınmaz mimari projesine göre; salon, 2 oda, açık mutfak, 2 banyo-wc, kiler hacimlerinden oluşmak üzere toplam yaklaşık 81 m2 büyüklüğündedir. Salon ve mutfak hacimlerinin zeminlerin yarısı seramik, yarısının şap seviyesinde olduğu ve mutfak dolap-tezgahının takılmadığı bilinmektedir. Isınma sistemi klimadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. Yapının içi natamam durumdadır.

Taşınmazın yer aldığı site 5.515,36 m2 yüzölçümlü arsa üzerine ayrık nizam yapı düzeninde, betonarme karkas yapı tarzında, 6 blok olarak inşa edilmiştir. F blok parselin kuzey cephesinde konumlu olup, bodrum + zemin + 1 normal kat + çatı katı olarak toplam 4 katlı bir binadır. Taşınmazın girişi ayrı ayrı bina dışından sağlanmakta olup taşınmaza giriş kuzey cepheden sağlanmaktadır. 1. bodrum katında otopark, zemin katında 4 adet mesken, 1 normal katında 4 adet dubleks daire olmak üzere toplam 8 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina dış cephesi akrilik esaslı diş cephe boyalıdır. Site bünyesinde güvenlik. otopark, açık havuz mevcuttur.

Ulaşım: Gayrimenkul, İzmir ili, Urla ilçesi, Çamlıçay Mahallesi, İsmet İnönü Bulvarı, Zeytin Park Evleri, F blok, No: 134F, D:3 (UAVT:5440397833,5243042784) adresinde kain, tapuda Urla ilçesi, Çamlıçay Mahallesi, 3639 ada, 5515,36 m2 yüzölçümlü, 1 parselde, F Blok, Zemin katta yer | alan 4/228 arsa paylı 3 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Gayrimenkule ulaşım için, Urla ilçe merkezinden Güzelbahçe yönünde Mareşal Fevzi Çakmak üzerinde ilerlerken, Güzelbahçe ilçesine girmeden yaklaşık 1.25 km önce yolun sağından 5194 Sokağa dönülür. Sokak üzerinde yaklaşık olarak 185 m gidilir, sonra sola dönülerek 5231 Sokağa girilir. Sokak üzerinde yaklaşık 385 m ilerlendikten sonra sağ, sağ kolda konumlu olan, gayrimenkulün içinde bulunduğu siteye ulaşılır. Gayrimenkulün yakın çevresinde Zeytin Çamlıçay Cami, Güzelbahçe Plajı, Korucam Evleri Sitesi bulunmaktadır. Ulaşım olanakları iyi olan bölgede 2-3 katlı konut amaçlı binalar yer almaktadır.

Not: Yapının içi natamam durumdadır. Taşınmaz tapuda Urla Zeytin Alanı 306 parsel iken 3639 ada 1 parsel olarak değişmiştir. Salon ve mutfak hacimlerinin zeminlerin yarısı seramik, yarısının şap seviyesinde olduğu ve mutfak dolap-tezgahının takılmadığı bilinmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.