COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İzmir Torbalı Kazım Karabekir Mahallesi'nde 455 m2 Dükkan

Bankadan 455m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17409
Metre Kare 455m2
Ada 0
Parsel 2896
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 12
Isıtma Sistemi Sobalı
Kat Sayısı 0
İskan Tarihi 30/09/2009
Ruhsat Tarihi 22/05/2007
Bağımsız Bölüm 13
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İzmir ili, Torbalı ilçesi, Kazım Karabekir Mahallesi (Tapuda Pancar), Bekir Saydam Caddesi, No:104/10/12

Açıklama

Özellik: Taşınmaz İş Yeri nitelikli A10 Blok 13 bağımsız bölüm numaralı, 104/10/3 kapı numaralı dükkandır ve doğu cephelidir. Mimari projesine göre tek hacimden oluşmaktadır. Dükkan brüt 455 m2 alana sahiptir. Tavan yüksekliği 9 metredir. Taşınmazın yol cephesine küçük boyutta sundurma alanı yapılmıştır. Çatı tipi sandviç paneldir.

Ana taşınmaz 148965.64 m2 yüz ölçümlü, düz bir topografik yapıya sahip 2896 parsel üzerine; ayrık nizamda, betonarme tarzda inşa edilmiş A Tipi 6 blok, B Tipi 3 blok, C Tipi 2 blok olarak 3 farklı tipte toplam 11 bloktan oluşan sitedir. Yatay kat irtifakı kurulmuş olup bloklar ayrık, bağımsız bölümler bitişik nizamlıdır. Taşınmazın bulunduğu A10 blok parselin en güneyindeki A9 bloğun kuzeydoğusunda yer almaktadır. Bina tek katlı olup birbirine bitişik 14 iş yeri vasıflı bağımsız bölümlerden oluşmaktadır. Her bir bağımsız bölüm girişi farklı noktalardan ve doğrudan dışarıdan sağlanmaktadır. Dış kapısı alüminyum doğrama olup otomatik kepenk sistemlidir. Yapının tüm dış cepheleri akrilik esaslı boyalıdır. Binada asansör bulunmamaktadır. Isınma sistemi sobadır.

Ulaşım: Taşınmaz İzmir ili, Torbalı ilçesi, Kazım Karabekir Mahallesi (Tapuda Pancar), Bekir Saydam Caddesi, No:104/10/12 posta adresine kayıtlıdır. Taşınmazın bulunduğu binaya ulaşım için; Yazıbaşı-İzmir Caddesi üzerinden İzmir istikametine ilerlenirken sağa Ahmet Özkan Bulvarı’na girilerek bulvar yaklaşık 3 km devam edildiğinde sağ kolda 145. Sokak’a bağlanılır. Sokak bitiminde sağa Bekir Saydam Caddesi’ne bağlanılır ve yaklaşık 250 m sonra taşınmazın bulunduğu Çetmen Sanayi’ye ulaşılır. Ulaşım toplu taşıma ve özel araçlar ile sağlanabilmektedir. Taşınmazın bulunduğu bölge konut ve sanayi amaçlı yapıların yoğunluklu olduğu bir bölgedir. Taşınmazın yakın çevresinde 2. Etap Toki Evleri, Pancar Sanayi, Mehmet Akif Ersoy İ.Ö.O. bulunmaktadır. Bölgede depo ve sanayi tesisleri yoğunluktadır. Bölgenin altyapı çalışmaları tamamlanmıştır. Bölge genelinde bitişik nizam ve ayrık nizamda inşa edilen 1-2 katlı depo ve üretim tesisleri bulunmaktadır.

Not: 22/05/2007 tarihli ilk yapı ruhsatı ve 30/09/2009 tarihli yapı kullanım izin belgesi bulunmaktadır. Taşınmaz tapuda Pancar Mahallesinde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.