0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İzmir Ödemiş'te 11 Dönüm Tarla

Bankadan 11736m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18790
Metre Kare:
11736m2
Ada:
141
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Demirdere Mah., Ahılca Mevkii, 141 ada 2 parsel Ödemiş/İzmir

Uzman Görüşü

Taşınmazın kendine ait suyu bulunması avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmazın yer aldığı 141 ada 2 parselin kadastral yola sınırı bulunmaktadır. Taşınmaza herhangi bir cephesinden temas etmeyen yol yalnızca köşe sınırına kadar ulaşmaktadır. Yola cephesi bulunmamaktadır. Parsel tüm cephelerden komşu parseller ile sınırlıdır. Taşınmaz eğimli bir arazi topoğrafyaya sahiptir. Geometrik olarak amorf yapıdadır. Taşınmazın üzerinde kısmi kestane ağacı bulunmakta olup, ekili veya dikili ürün bulunmamaktadır. 

Taşınmaz tapuda "Kargir Ev ve Bahçesi" vasıflı iken; mevcut kullanım durumu TARLADIR. Taşınmazın kadastro paftası üzerinde yaklaşık 27 m2 kullanım alanlı kargir ev bulunmaktır. Parselin kendine ait suyu bulunmakta olup elektriği bulunmamaktadır. 

Taşınmaz kırsal alanda yer almaktadır. Bölgede ulaşım yerleşim yerleri arasında asfalt kaplama ve kilit taşı yollar ve toprak yollardan sağlanmaktadır. Ödemiş İlçe merkezinin yaklaşık 40 km güneyinde, dağlık mevkide yer almaktadır. Yakın civarında benzer tarım alanları bulunmaktadır. Yerleşim yerleri dışında yapı yok denecek kadar azdır. Yerleşim yerleri arasındaki yollar asfalt kaplama ve kilit taşı bulunmakta olup, tarlalar arasındaki yollar topraktır. Taşınmazın bulunduğu bölge sebze ve hayvan yemi yetiştiriciliği yapılan bir bölgedir. Organik üretimin gelişme potansiyeli olan bir bölgedir. Aynı zamanda bölge tarımsal arazilerin yoğun olduğu, yapılaşmanın seyrek olduğu bir bölgedir.

Not:  Taşınmaz tapuda "Kargir Ev ve Bahçesi" vasıflı iken; mevcut kullanım durumu TARLADIR.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.