COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İzmir Ödemiş Hürriyet Mahallesi'nde 3+1 158 m2 Dubleks Mesken

Bankadan 3 + 1 158m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16655
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 158m2
Ada 522
Parsel 113
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 01/06/2016
Ruhsat Tarihi 19/01/2016
Bulunduğu Kat 5
Bağımsız Bölüm 9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Hürriyet Mah.Şehit Özpolat Caddesi No:119 Sarıkaya Apt.K:5 D:9 Ödemiş/İzmir

Açıklama

Özellikler: 9 nolu bağımsız bölüm, 119 dış kapı numaralı binanın 5. ve çatı katlarında yer alan dubleks meskendir. Taşınmaz, girişi yönünden bakıldığından ön cephede konumlanmıştır. Taşınmazın kat irtifakı projesine Web Tapu portalında dijital ortanda ve Ödemiş Belediyesi İmar Müdürlüğü arşivinde fiziki olarak ulaşılmıştır. Bağımsız bölüm bazında komum tespiti web tapu portalnda incelenen Kat İrtifak Projesine göre yapılmıştır. Taşınmaz kat irtifakı projesine göre, bina giriş cephesinde, 5 Katta; 1 oda, salon, mutfak+oturma, hol, banyo, tuvalet ve balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 95 m², Çatı Katında; 2 adet oda, hol ve banyo hacimlerinden oluşmakta olup brüt 63 m2 kullanım alanlıdır.

9 nolu bağımsız bölümün bulunduğu bina 320,00 m alanlı arsası üzerinde, betonarme tarzda, bitişik nizamda inşa edilmiş tekil bir yapı bulunmaktadır. Ana taşınmaz kuzey cephesinden giriş almaktadır. Bodrum kat +Zemin kat+5 normal kat+ Çat katı olarak inşa edilmiş yapının bodrum katında kazan dairesi, kömürlük ve zemin kattaki dükkana ait depo, zemin katta 1 adet dükkan ve bina girişi, 4 normal katta her katta 2 şer adet mesken, 5. Ve çatı katlarında 2 adet dubleks mesken olmak üzere ana taşınmazda 11 adet bağımsız bölüm kaydıdır. 9 nolu dubleks mesken bina girişi yönünden bakıldığımda ön cephede yer almaktadır. Bina dış cephesi akrilik dış cephe boyası ile boyalıdır. Bina giriş kapısı demir doğrama camlı kapıdır. Zeminler bina girişi kat holleri ve merdivenlerde mermer kaplama olup merdiven korkulukları demir doğramadır. Binada asansör bulunmaktadır.

Ulaşım: İzmir ili, Ödemiş İlçesi, Cumhuriyet Mahallesi, Şehit Öz Polat Caddesi, No: 119, D: 9 açık adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için bölgenin referans noktalarından olan Ödemiş eski otogarın batısından geçen Şehit Oz Polat Caddesi üzerinde güney yönünde ilerlenir. Otogar geçildikten sonra 360 metre ilerlenip döner kavşaktan güney batı yönünde ilerlenmeye devam edilir. 500 metre ilerlendikten sonra sol cephede konumlu olan konu taşınmaz cadde üzerinde 119 dış kapı numaralı binanın 5. ve çatı katlarında konumlu olan 9 nolu dubleks meskendir. Konu taşınmaza yakın konumda Ödemiş Tren garı ve İrfanlı Camii bulunmaktadır. Toplu taşıma araçları ile ulaşım koşulları ve ulaşılabilirliği rahattır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik, doğalgaz, kanalizasyon) altyapısı tamamlanmıştır. 

Not: 19/01/2016 tarihli yapı ruhsatı ve 01/06/2016 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı dubleks meskendir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.