Depremden etkilenen 10 ilde, benzer felaketlerin önüne geçebilmek adına tüm gayrimenkulleri inceleterek satışa sunuyoruz
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ödemiş Demirdere Mahallesi'nde 2742 m2 Zeytin Bahçesi (1594)

Bankadan 2742m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18782
Metre Kare:
2742m2
Ada:
252
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Demirdere Mah., Değirmencioğlu Mevkii, 252 ada 4 parsel Ödemiş/İzmir

Uzman Görüşü

Taşınmazın kuzey cephesinden kadastral yola 46 m. cepheli olması ve tek hisseli tapusunun olması avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: 252 ada 4 parsel konumlu taşınmaz geometrik olarak amorf yapıda olup dikdörtgen geometriye yakın formdadır. Parselin kuzey cephesi kadastral yola 46 m. cephelidir. Taşınmaz topoğrafik olarak dağlık ve yüksek eğimli/engebeli arazi şartlarına sahiptir. Tapu kayıtlarına göre göre ZEYTİN BAHÇESİ nitelikli taşınmaz üzerinde ağırlıklı olarak zeytin ağaçlarının dikilidir. Taşınmazın bulunduğu yerde elektrik ve su altyapısı bulunmamaktadır.

Taşınmaz orman arazisi ile çevrili olup yakın çevrelerinde; ceviz, zeytin vb. meyve ağaçlarının dikili olduğu az sayıdaki benzer özelliklerdeki meyve bahçeleri bulunmaktadır. Bölgedeki arazi şartları nedeniyle taşınmaza ulaşım; traktör vb. gibi araçlarla veya yaya olarak zorlukla sağlanabilmektedir. Bölgenin ana geçim kaynağı, tarıma ve hayvancılığa dayalıdır. Taşınmaz çevre bitki desenine uygun tarımsal çeşitliliğin tarımına uygun altyapı ve toprak yapısına sahiptir. Ödemiş Belediyesi İmar Müdürlüğü’nden edinilen şifahi bilgiye göre taşınmaz; 1/25000 Ölçekli Çevre Düzeni Planında TARIM alanında kalmaktadır.

Not:  Taşınmaz tarımsal niteliklidir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.