0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İzmir Ödemiş Demirdere Mahallesi'nde 2742 m2 Zeytin Bahçesi (1594)

Bankadan 2742m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18782
Metre Kare:
2742m2
Ada:
252
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Demirdere Mah., Değirmencioğlu Mevkii, 252 ada 4 parsel Ödemiş/İzmir

Uzman Görüşü

Taşınmazın kuzey cephesinden kadastral yola 46 m. cepheli olması ve tek hisseli tapusunun olması avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: 252 ada 4 parsel konumlu taşınmaz geometrik olarak amorf yapıda olup dikdörtgen geometriye yakın formdadır. Parselin kuzey cephesi kadastral yola 46 m. cephelidir. Taşınmaz topoğrafik olarak dağlık ve yüksek eğimli/engebeli arazi şartlarına sahiptir. Tapu kayıtlarına göre göre ZEYTİN BAHÇESİ nitelikli taşınmaz üzerinde ağırlıklı olarak zeytin ağaçlarının dikilidir. Taşınmazın bulunduğu yerde elektrik ve su altyapısı bulunmamaktadır.

Taşınmaz orman arazisi ile çevrili olup yakın çevrelerinde; ceviz, zeytin vb. meyve ağaçlarının dikili olduğu az sayıdaki benzer özelliklerdeki meyve bahçeleri bulunmaktadır. Bölgedeki arazi şartları nedeniyle taşınmaza ulaşım; traktör vb. gibi araçlarla veya yaya olarak zorlukla sağlanabilmektedir. Bölgenin ana geçim kaynağı, tarıma ve hayvancılığa dayalıdır. Taşınmaz çevre bitki desenine uygun tarımsal çeşitliliğin tarımına uygun altyapı ve toprak yapısına sahiptir. Ödemiş Belediyesi İmar Müdürlüğü’nden edinilen şifahi bilgiye göre taşınmaz; 1/25000 Ölçekli Çevre Düzeni Planında TARIM alanında kalmaktadır.

Not:  Taşınmaz tarımsal niteliklidir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.