0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İzmir Kınık Karatekeli Köyü'nde 3.325 m2 Zeytinlik

Şirketten 3325m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19912
Metre Kare:
3325m2
Ada:
109
Parsel:
8
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

KARATEKELİ MAHALLESİ, GÖLCÜK MEVKİİ, 109 ADA 8 PARSEL KINIK / İZMİR

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz İzmir İli, Kınık İlçesi, Karatekeli Mahallesi, Gölcük Mevkii adresinde 3.325,37 m2 yüzölçümlü 109 ada 8 nolu parselde kayıtlı ‘’ZEYTİNLİK’’ vasıflı taşınmazdır. Geometrik olarak Amorf formda taşınmaz eğimli-engebeli bir arazi yapısına sahiptir. Taşınmazın kuzeybatısından stabilize olan kadastral yol geçmektedir. Batı, güney ve doğu cephelerinde komşu parseller bulunmaktadır. Taşınmaz tapu kaydında zeytinlik vasfında olsa da mahallinde parselin bir kısmında çam ağaçları bulunmaktadır. Taşınmazın geriye kalan 1/2lik kısmı ise boş tarla vasfındadır. Taşınmaz parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Kınık İlçe Gıda ve Tarım Müdürlüğü ile yapılan görüşmede bölgenin kuru tarla vasfında olduğu bilgisi alınmıştır.
Ulaşım: Karatekeli Mahalle merkezinden Çiftlikköy istikametine ilerlenirken, Karatekeli mezarlığı geçildikten sonra yaklaşık 250 m ilerlendiğinde sol kolda kalan 109 ada 8 parsele ulaşılır. Ulaşım özel araçlarla sağlanmaktadır. Konu taşınmaz Karatekeli mahalle merkezinin kuş uçuşu 500 m güneydoğusunda yer almaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.