COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İzmir Kemalpaşa Halilbeyli Mahallesi'nde 9121 m2 Tarla

Bankadan 9121m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16809
Metre Kare 9121m2
Ada 0
Parsel 147
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Halilbeyli Mahallesi, Armutarası Mevkii, 301 Parsel, Kemalpaşa/İZMIR

Açıklama

Özellikler: 301 parseldeki taşınmaz 9400 m2 alanlı olup TARLA vasıflıdır.  Parsel uygulama görmüş olup, yeni 147 ada 91 parsel olarak değişmiştir9121,22 m2 yüzölçümüne sahiptir.

Parsel kuzey yönünden 306, 307 doğu yönünden 300, 309, güney yönünden 1592, 296, 297, 298 batı yönünden ise 302 parseller ile çevrilidir. Taşınmazın kadastral yol cephesi bulunmamaktadır. Parselin etrafı demir kazıklı tel çit ile çevrili olup saha üzerinde izi bellidir. Geometrik olarak dörtgen şekilli parselin elektrik ve su kuyusu bulunmamakta olup sulama ihtiyacı kooperatif yardımı ile sağlanmaktadır.

Ulaşım: Halilbeyli Köy Camisi arka cephemizde kalacak şekilde Çınaraltı ve Dedelik Sokaklar üzerinden 630 metre gidilip sağdan 2. parsel konumundaki taşınmaza ulaşılır. Parsel yolun 110 metre kuzeyinde yer almaktadır. Kemalpaşa ilçe merkezinin 25 km doğusundaki tarımsal bölgede İzmir- Ankara karayolu olarak adlandırılan ana arterin 6 km güneyinde Armutarası mevkii olarak adlandırılan bölgede kalmaktadır. Çevresi tarım arazileri ile çevrili olan ova içerisinde kalan taşınmaz çevresinde az yoğunluklu hayvansal üretim amaçlı tesisler mevcut olup bölgenin tamamının tarımsal amaçlı kullanıldığı görülmüştür. Ulaşım diğer parseller üzerinden geçilmek sureti ile sağlanmaktadır. 

Not: Bu taşınmaz 16/10/2020 Tarihli 3402 S.Y. Kadastro işlemine tabi olmuş ve  Yeni adresi 147 ada 91 parsel olarak değişmiştir.  9121,22 m2 yüzölçümüne sahiptir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.