1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İzmir Karşıyaka Tersane Mahallesi'nde 21 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 21m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17979
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 21m2
Ada 260
Parsel 58
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Tersane Mahallesi 1661 Sokak Ferruh Kırımtat Apartmanı No: 34 Zemin Kat (5) 34A Karşıyaka- İzmir

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Zemin Kat, 5 bağımsız bölüm numaralı dükkan, mimari projesine göre; tek bir dükkan alanından oluşmakta olup yaklaşık projesine göre brüt 21 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz tapuda dükkan niteliğinde olup mahallinde mesken olarak kullanıldığı bilinmektedir. Isınma sistemi kombidir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedirAlıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Zemin Kat 5 nolu Dükkan nitelikli bağımsız bölümlü bulunduğu 2014 yılı yapımı bina 60,00 m2 alanlı arsası üzerinde, bitişik nizam, bak inşaat tarzında inşa edilmiş tek bir yapıdan oluşmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu ana taşınmaz mimari projesine göre zemin, 4 normal kat olmak üzere toplamda 5 katlıdır. Zemin katta; güney bati (1681 Sokak) üzerinden olan bina girişi ve 1 adet dükkan. 1.2.3.4 normal katların her birinde 1 er adet daire olmak üzere 5 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina dış cephesi kompozit alüminyum kaplamalı, dış kapısı ahşap görünümlü çelik kapılıdır.

Ulaşım: Taşınmaz İzmir ili Karşıyaka ilçesi, Tersane Mahallesi, 1001 Sokak Ferruh Kırımtat Apartmanı. No: 34. Zemin Kat 5 posta adresinde konumlanmaktadır. Gayrimenkule ulaşmak için mahalle sınırları içerisinden geçen Atatürk Bulvarı üzerinde Alaybey İzban Durağı mevkiinde sahil istikametinde devam edilir. Cadde üzerinde sol kolda bulunan 1669 Sokak dönülür ve sonrasında sokak sonundan 1671 Sokak üzerinden devam edilir. 1671 Sokak üzerinde sağ kolda bulunan 1661 Sokak dönülür ve sonrasında sol kolda bulunan ana taşınmaza ulaşılır. Taşınmazın bulunduğu yakın çevresinde eski yapım 4-8 katlı konutlar, kentsel dönüşüm dahilinde yenilenmiş ve yapımı devam az sayıda yapılar bulunmaktadır. Toplu taşıma araçlarının da güzergâhı olan Atatürk Bulvarı ve Sahil Bandı Cemal Gürsel Caddesi yakın konumlu olması ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamaktadır.

Not:  Tapuda dükkan niteliğinde olup mahallinde mesken olarak kullanıldığı bilinmektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.