1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İzmir Buca Ufuk Mahallesi'nde 3+1 125 m2 İskanlı Daire

Bankadan 3 + 1 125m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16433
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 125m2
Ada 50101
Parsel 9
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 2
İskan Tarihi 16/10/2018
Ruhsat Tarihi 21/06/2017
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ufuk Mah.1001 Sok.No:33 Zemin Kat D:6 Buca/İzmir

Açıklama

Özellikler: Zemin Kat 6 numaralı bağımsız bölüm Mesken; kat irtifakına esas mimari projesinde ve fiilen binanın zemin katında, katın bina girişine göre sağ yarısında yer almaktadır. Projesine göre salon, 3 oda, mutfak, banyo+wc ve 2 balkondan oluşmakta olup brüt 125 m2 alanlıdır.

Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul 384 m2 parsel üzerinde bitişik nizamda 2 B+Z+N katlı olarak B.A.K. yapı tarzında 2018 yılında inşa edilmiştir. Kat irtifakına esas mimari projesinde ve fiilen 2. bodrum katta; 3 adet mesken, 1. bodrum katta; 4-5 nolu meskenler ve bina girişi, zemin katta; 6-7 nolu meskenler, 1. katta; 8-9 nolu meskenler olmak üzere toplam 9 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi projesinde ve fiilen 1. bodrum kattan, kuzey cepheden, 1001 sokak üzerinden alçak giriş olarak sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı çelik, bina dış cephesi akrilik boyalıdır. 

Ulaşım: Ufuk Mah.1001 Sok.No:33 Zemin Kat D:6 Buca/İzmir adresinde konumludur. Mehmetçik caddesine yakın konumdadır.

Not: 21/06/2017 tarihli yapı ruhsatı ve 16/10/2018 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.