1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İzmir Bornova Güngör Çolakoğlu Sitesi'nde 1+1 55 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 55m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18149
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 55m2
Ada 14191
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 7
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm A Blok 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Mevlana Mahallesi 1765 Sokak No:1 Güngör Çolakoğlu Sitesi A blok Kat:1 Daire:1 Bornova/İzmir

Açıklama

Özellikler: Mevlana Mahallesi Güngör Çolakoğlu Sitesi'nde  1.normal katında ve A blok bina girişine göre sol cephede konumlanmakta olup, yaklaşık brüt 55 m kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz mimari projesine göre; antre, salon+ mutfak, 1 adet oda, banyo ve 1 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Salon ve oda hacimlerinde zeminler lamine parke kaplıdır. Duvarlar saten boyalıdır. Tavanlar kartonpiyerlidir. Mutfak dolapları mdf ve tezgahı mermer olup zeminler seramik, duvarlar fayans ve tavan kartonpiyerlidir. Islak hacimlerde zeminler seramik, duvarlar fayans tavan asma tavandır. Dış kapı çelik, iç kapılar Amerikan panel kapı ve pencereler PVC doğramadır. Isınma merkezi sistem ile sağlanmaktadır.

Taşınmazın konumlandığı parsel; 3.316,97 m2 alana sahip olup üzerinde bitişik olarak inşa edilmiş A ve B blok girişli bina 9 katlı (bodrum+zemin kat+7 normal kat) dir. Taşınmazın konumlandığı A Blok'un bodrum katında sığınak, mescit, depo, WC'ler, ısıtma merkezi, su deposu, makine dairesi, zemin katında 2 adet dükkan ve normal katlarının her birinde 4er adet mesken olmak üzere binada toplam 30 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Binanın girişi zemin kat mertebesinden sağlanmaktadır. Binanın giriş ve kat hölü zeminleri mermer kaplı, duvarları ise plastik boyalıdır. Bina dış cephesi akrilik dış cephe boyalıdır. Otopark olarak parsel üzerindeki açık alanlar ve sokak aralan kullanılmaktadır.

Ulaşım: İzmir İli, Bornova ilçesi, Mevlana Mahallesi, 1765 Sokak üzerinde yer alan 1 kapı no'lu Güngör Çolakoğlu Sitesi bünyesinde A blok un, 1. normal katında konumlu 1 bağımsız bölüm no'lu dairedir. Taşınmazın konumlandığı bina girişi; 1765 Sokak üzerinden sağlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde; benzer özelliklere sahip 6-9 katlı site içerisinde konumlu ve eski 3-4 katlı konut binaları bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım toplu taşıma araçlarıyla sağlanabilmektedir. Bölge, Bornova Belediyesi sınırlan içerisinde yer almaktadır. Taşınmazın bazı noktalara uzaklıkları: Özel Türk Koleji Bornova Kampüsü’ne 80 m, Selçuk Yaşar Boyacılık MTAL’a 350 m, Bornova Anadolu Lisesi’ne 500 m ve Ege Üniversitesi’ne 1,5 km mesafedir.

Not: Taşınmaz tapuda Erzene Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.