0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İzmir Bayındır Zeytinova Mahallesi'nde 3425 m2 Zeytinlik (1502)

Bankadan 3425m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18087
Metre Kare:
3425m2
Ada:
0
Parsel:
1752
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Zeytinova Mah., Kızıltepe Mevkii, 1752 parsel, Bayındır / İZMİR

Açıklama

Özellikler: 1752 Parsel tapu kaydında 3.425 m2 yölçümüne sahiptir. Parsel; düz bir topoğrafik yapıya sahiptir. Taşınmaz 1.derece deprem bölgesinde yer almaktadır. İzmir İli, Bayındır ilçesi, Zeytinova Mahallesi, 1752 parselde kayıtlı 3.425 m2 alanlı “Zeytinlik” vasıflı taşınmazdır. Parsel tarla olarak kullanılmaktadır. Parseller üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Parselde sulama imkanı bulunmamaktadır. Taşınmaza tarımsal amaçlı ulaşım zordur. Parselde şehir suyu şebekesi ve kanalizasyon altyapısı bulunmamaktadır.

Ulaşım: Bayındır-Ödemiş Yolu üzerinden Ödemiş yönünde ilerleyip Çatal Kavşağını geçtikten 500 m sonra sola Zeytinova Mahallesi yoluna girilir, 4 km ilerleyip Zeytinova Mahalle merkezine varılır, köy merkezinin 1,5 km kuzeyinde 1609 Parsele, 1,7 km kuzeyinde 1752 Parsele ulaşılır. Konu parseller Zeytinova Mahalle merkezine 1,5 – 1,7 km, Bayındır ilçe merkezine 13 km mesafededir.  Yapılaşma bağ evleri ve köy yerleşim yerleri ile sınırlıdır. Bulunduğu bölgede yapılaşma zeytinlikler, köy yerleşim yerleri ve büyükbaş hayvan çiftlikleri ile sınırlıdır.

Not: 16.11.2015 tasdik tarihli 1/100.000 Ölçekli İzmir-Manisa Planlama Bölgesi Çevre Düzeni Planında ve 20.07.2017 onay tarihli 1/25.000 Ölçekli İzmir Doğu Bölgesi Nazım İmar Planında “Tarım Arazisi” alanında kaldığı şifahi bilgisi verilmiştir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.