0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İzmir Bayındır Gaziler Mahallesi'nde 910 m2 Zeytin Bahçesi (1375)

Bankadan 910m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15712
Metre Kare:
910m2
Ada:
108
Parsel:
90
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Gaziler mah . Büyükgedik mevkii 108 Ada 90 Parsel Bayındır İzmir

Uzman Görüşü

Üzerinde zeytin ağaçlarının bulunması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: 108 ada 90 parsel 910,14 m² alana sahiptir. Taşınmazlar “Zeytinlik” vasıflıdır. Gaziler Mahallesi sınırları içerisinde konumludur. Taşınmazın yakın çevresinde benzer vasıflı tarım arazileri yer almaktadır. Taşınmaz Bayındır İlçe Merkezi’ne yaklaşık 10 km kuzey-doğusunda yer almaktadırlar. Gaziler Mahallesi yerleşiminde geneli müstakil ve eski yönetmeliğe tabi konut yapıları yer almaktadır. Bölgede mevcut tarım potansiyelinin devamı söz konusudur. 

Ulaşım: İzmir İli Bayındır İlçesi`nin Gaziler Mahallesi, 108 ada 90 parsel no.lu parselde kayıtlı “zeytinlik” vasıflı taşınmazdır. Bayındır Yolunu kuzey yönünde dik kesen Yüksel Sokak üzerinden Buruncuk Mahallesi yönünde yaklaşık 10 km. ilerlenir. Söz konusu parsel Sokak üzerinde sol kolda yer almaktadır. Parsel DSİ barajının kuzey bitişiğinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için araç yolu bulunmamaktadır. Taşınmaza ulaşım arazi aracıyla sağlanabilmektedir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.