Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Viaport Venezia Sitesi'nde 235 m2 Dükkan

Bankadan 235m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
10761
Metre Kare:
235m2
Ada:
0
Parsel:
17863
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
3
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1
Bağımsız Bölüm:
16
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Karadeniz Mahallesi 1212. sok. Viaport Venezia sitesi.No:25 F Blok Kapı no:16

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanının olması , Prestijli bir projede yer alıyor olmaları, Sosyal tesis ve kapalı otopark imkanlarının olması, Kullanım alanlarının geniş olması ve ayrıca benzer özelliklere sahip gayrimenkullere göre daha uygun fiyatlı olması taşınmasız avantajlarıdır.
Açıklama

Ulaşım:  Gaziosmanpaşa'dan Sultançiftliği istikametine doğru Eski Edirne Asfaltı üzerinde ilerlerken Metris Cezaevi'ni geçtikten sonra sağda bulunan Viaport Venezia isimli projeye girilerek taşınmaza ulaşılmaktadır. Taşınmaz Viaport Venezia Avm'nin arka kapısı olan Karadeniz Mahallesi kapısının yan kısmında bulunmaktadır.

Özellikler:  F Blok 16 no'lu dükkan; binanın 2. bodrum katına, AVM arka girişine göre sağdan 5. dükkan konumundadır. Taşınmaz projeye göre brüt 235 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz Venezia AVM'nin arka cephesinde bulunan Karadeniz Mahallesi giriş kısmında sağda bulunan ara yola cephelidir. Dışarıdan yapılan inceleme sonucunda taşınmazların iç dekorasyonlarının natamam durumda oldukları tespit edilmiştir.

Taşınmazın bulunduğu Viaport Venezia isimli proje karma bir proje olup, proje konut, ofis, avm olmak üzere karma bir projedir. Taşınmazın bulunduğu site A, B, C, D, E, F, G, H, J, K bloklar olmak üzere toplam 10 bloklu yapıdır. Taşınmaz sitenin AVM bloku olan F Blok içerisinde bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu F Blok projenin AVM Blok'u olup, 5 bodrum, zemin, 1 normal kat olmak üzere toplam 7 katlıdır. 5. ve 4. bodrum katlarda otopark, 3., 2. ve 1. bodrum, zemin ve 1. normal katlarda ise AVM mağazaları bulunmaktadır. F Blok'ta toplam 321 adet mağaza bulunmaktadır.

Not: 30/05/2016  tarihli İskan Belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.