0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İstanbul Viaport Venezia'da Dükkan

Bankadan 235m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
10761
Metre Kare:
235m2
Ada:
0
Parsel:
17863
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
3
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1
Bağımsız Bölüm:
16
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karadeniz Mahallesi 1212. sok. Viaport Venezia sitesi.No:25 F Blok Kapı no:16

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanının olması , Prestijli bir projede yer alıyor olmaları, Sosyal tesis ve kapalı otopark imkanlarının olması, Kullanım alanlarının geniş olması ve ayrıca benzer özelliklere sahip gayrimenkullere göre daha uygun fiyatlı olması taşınmasız avantajlarıdır.
Açıklama

Ulaşım:  Gaziosmanpaşa'dan Sultançiftliği istikametine doğru Eski Edirne Asfaltı üzerinde ilerlerken Metris Cezaevi'ni geçtikten sonra sağda bulunan Viaport Venezia isimli projeye girilerek taşınmaza ulaşılmaktadır. Taşınmaz Viaport Venezia Avm'nin arka kapısı olan Karadeniz Mahallesi kapısının yan kısmında bulunmaktadır.

Özellikler:  F Blok 16 no'lu dükkan; binanın 2. bodrum katına, AVM arka girişine göre sağdan 5. dükkan konumundadır. Taşınmaz projeye göre brüt 235 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz Venezia AVM'nin arka cephesinde bulunan Karadeniz Mahallesi giriş kısmında sağda bulunan ara yola cephelidir. Dışarıdan yapılan inceleme sonucunda taşınmazların iç dekorasyonlarının natamam durumda oldukları tespit edilmiştir.

Taşınmazın bulunduğu Viaport Venezia isimli proje karma bir proje olup, proje konut, ofis, avm olmak üzere karma bir projedir. Taşınmazın bulunduğu site A, B, C, D, E, F, G, H, J, K bloklar olmak üzere toplam 10 bloklu yapıdır. Taşınmaz sitenin AVM bloku olan F Blok içerisinde bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu F Blok projenin AVM Blok'u olup, 5 bodrum, zemin, 1 normal kat olmak üzere toplam 7 katlıdır. 5. ve 4. bodrum katlarda otopark, 3., 2. ve 1. bodrum, zemin ve 1. normal katlarda ise AVM mağazaları bulunmaktadır. F Blok'ta toplam 321 adet mağaza bulunmaktadır.

Not: 30/05/2016  tarihli İskan Belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.