COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Ümraniye'de 67 m2 Dükkan

Bankadan 67m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14205
Metre Kare 67m2
Ada 13
Parsel 563
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 34
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 25/06/1986
Ruhsat Tarihi 25/06/1986
Bağımsız Bölüm 1
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İstanbul İli, Ümraniye İlçesi, Altınşehir Mahallesi, Çiğdem Sokak üzerindeki 95 no.lu Şahverdi Apartmanı 1 nolu dükkan

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz binanın zemin katında konumlu 1 bağımsız  bölüm numaralı dükkan nitelikli gayrimenkuldür. Taşınmazların her biri tek hacimden oluşmaktadır. 1 bağımsız bölüm no.lu taşınmaz brüt 67 m2,kullanım alanlıdır. Dükkânın Çiğdem Sokaktan kendi girişleri bulunmaktadır. Taşınmaz yaklaşık 4.5m sokak cephelidir.

 Bağımsız bölümün bulunduğu bina; 309,88 m2 alanlı arsası üzerinde, Ayrık nizam, betonarme karkas sistem tarzında inşa edilmiştir. Z + 1, 2, 3, 4 Normal Kat olarak projelendirilen ana yapıda; Projesine göre binanın zemin katında 2 adet dükkan ve kömürlükler ve 4 normal katında 2 şer adet daire olmak üzere binada toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Toplamda 10 adet bağımsız bölümün bulunduğu ana yapıya giriş Sokak cephesinden zemin kattan camlı demir kapı ile sağlanmaktadır.

Ulaşım: taşınmaz İstanbul İli, Ümraniye İlçesi, Altınşehir Mahallesi, Çiğdem Sokak üzerindeki 95 no.lu Şahverdi Apartmanında yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için, bölgenin ana arterlerinden olan Nato Yolu Caddesi ile bağlantılı Hacıoğlu Sokak üzerindeki Çiğdem Sokak kullanılır.

Not:25/06/1986 tarihli Yapı ruhsatı ve iskanı bulunmaktadır. Taşınmaz tapuda Yukarıdudullu Adalı Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.