COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Ümraniye Necip Fazıl Mahallesinde 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 73m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 11404
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 73m2
Ada 557
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 5
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Nezip Fazıl Mahallesinde, Yeşilırmak sk. No:44 K:5 D:6 Y.Dudullu Ümraniye/İstanbul

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Konu taşınmaza ulaşmak için, Dudullu- Çekmeköy istikametinde Alemdağ Cd.üzerinde ilerlenilip, Dudullu mevkiinde bulunan Asya Park AVM 'yi yaklaşık 500 m. geçtikten sonra sola Hamza Yerlikaya Bulvarı'na girilir. Bulvarı sağda kesen ilk cadde 19 Mayıs Cd.'dir. Yeşilırmak Sk.,19 Mayıs Cd.'ni solda kesen 4. yoldur. Taşınmazın ana gayrimenkulü, Yeşilırmak Sk. üzerinde, sağ koldaki 3 no'lu parselde, 44 kapı numarasıyla yer alır. Muhitteki yapılaşma, çok bloklu site tarzı projeler (Sinpaş Central Life, Yeşil Korukent Sitesi v.s.) ve 3-5 katlı bina yapılaşması şeklindedir. Orta gelir grubu tarafında konut olarak tercih edilmektedir. Alemdağ Cd. ve 19 Mayıs Cd.'nin zengin ulaşım ve alış-veriş olanaklarından faydalanır. Alt yapı olanakları mevcuttur.

Özellikler: Mesken, ön cephesi olan Yeşilırmal Sk'tan bakıldığında, ön,arka, sol ve sağ yan cepheli 5.normal katta yer alan, 6 no'lu bağımsız bölümdür. Onaylı mimari projesine göre, toplam brüt alan 73m2'dir. 2 oda, salon, banyo+wc, mutfak ve antre bölmelerinden ibarettir. Mevcut durumda, projesine uygun inşa edilmiştir. 

Ön cephesi ile Yeşilırmak Sk'a bakar. Sol yandan bitişik nizamlıdır. Bina girişi ön cepheden ve zemin kat seviyesindendir. Onaylı mimari projesine göre, bodrum + zemin + 5.normal + çatı katından ibarettir. Bodrum katta binaya ait depo, su deposu, toplantı odası ve çamaşır odası bulunmaktadır. Zemin kattan itibaren katta 1 daireden binada toplam 6 bağımsız bölüm bulunmaktadır. 

Bina giriş kapısı camlı ferforjedir. Giriş zemini, sahanlık ve merdiven basamakları granit kaplıdır. Merdiven korkulukları alüminyumdur. Bina dış cephesinde akrilik esaslı dış cephe boyası kullanılmış ve dekoratif amaçlı söve uygulanmıştır. Fransız balkonlarının korkulukları alüminyum doğramadır. Bina asansörlüdür. Doğalgaz tesisatı mevcuttur. 

Not: 18/01/2012 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.