COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Ümraniye Necip Fazıl Mahallesinde 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 73m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 11404
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 73m2
Ada 557
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 5
Ruhsat Tarihi 18/01/2012
Bulunduğu Kat 5
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Nezip Fazıl Mahallesinde, Yeşilırmak sk. No:44 K:5 D:6 Y.Dudullu Ümraniye/İstanbul

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Konu taşınmaza ulaşmak için, Dudullu- Çekmeköy istikametinde Alemdağ Cd.üzerinde ilerlenilip, Dudullu mevkiinde bulunan Asya Park AVM 'yi yaklaşık 500 m. geçtikten sonra sola Hamza Yerlikaya Bulvarı'na girilir. Bulvarı sağda kesen ilk cadde 19 Mayıs Cd.'dir. Yeşilırmak Sk.,19 Mayıs Cd.'ni solda kesen 4. yoldur. Taşınmazın ana gayrimenkulü, Yeşilırmak Sk. üzerinde, sağ koldaki 3 no'lu parselde, 44 kapı numarasıyla yer alır. Muhitteki yapılaşma, çok bloklu site tarzı projeler (Sinpaş Central Life, Yeşil Korukent Sitesi v.s.) ve 3-5 katlı bina yapılaşması şeklindedir. Orta gelir grubu tarafında konut olarak tercih edilmektedir. Alemdağ Cd. ve 19 Mayıs Cd.'nin zengin ulaşım ve alış-veriş olanaklarından faydalanır. Alt yapı olanakları mevcuttur.

Özellikler: Mesken, ön cephesi olan Yeşilırmal Sk'tan bakıldığında, ön,arka, sol ve sağ yan cepheli 5.normal katta yer alan, 6 no'lu bağımsız bölümdür. Onaylı mimari projesine göre, toplam brüt alan 73m2'dir. 2 oda, salon, banyo+wc, mutfak ve antre bölmelerinden ibarettir. Mevcut durumda, projesine uygun inşa edilmiştir. 

Ön cephesi ile Yeşilırmak Sk'a bakar. Sol yandan bitişik nizamlıdır. Bina girişi ön cepheden ve zemin kat seviyesindendir. Onaylı mimari projesine göre, bodrum + zemin + 5.normal + çatı katından ibarettir. Bodrum katta binaya ait depo, su deposu, toplantı odası ve çamaşır odası bulunmaktadır. Zemin kattan itibaren katta 1 daireden binada toplam 6 bağımsız bölüm bulunmaktadır. 

Bina giriş kapısı camlı ferforjedir. Giriş zemini, sahanlık ve merdiven basamakları granit kaplıdır. Merdiven korkulukları alüminyumdur. Bina dış cephesinde akrilik esaslı dış cephe boyası kullanılmış ve dekoratif amaçlı söve uygulanmıştır. Fransız balkonlarının korkulukları alüminyum doğramadır. Bina asansörlüdür. Doğalgaz tesisatı mevcuttur. 

Not: 18/01/2012 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.