COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Tuzla Natura Konutları 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 120m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 9401
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 120m2
Ada 0
Parsel 4433
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 1
Kat Sayısı 10
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder

Adres

Aydınlı Mahallesi, Yeşilpınar Sokak, Natura Konutları, A2 Blok, No: 4-1, D: 6, Tuzla /İSTANBUL

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz, İstanbul İli, Tuzla İlçesi, Aydınlı Mahallesi, Yeşilpınar Sokak, Dumankaya Natura Konutları, No:4-1, A2 Blok, D:6 adresinde kayıtlıdır.

Ulaşım için, Kurtköy-Pendik Bağlantısı üzerinde Sabiha Gökçen Havalimanı istikametinde ilerlerken kavşağa varılmadan sağ kolda yer alan Gürpınar Caddesi’ne, sağa dönülür. Bu cadde üzerinde ~1 km ilerledikten sonra sola Vadi Sokak’a, hemen sonra Kaime Sokak’a dönülür. Sokak’ın sonunda konu taşınmazların yer aldığı Dumankaya Natura Konutları’na ulaşım sağlanır.


Özellikler: 6 Nolu taşınmaz bina girişine göre sağ cephede yer almaktadır. Taşınmaz projesinde ve mahallinde salon, mutfak, 2 oda, banyo, 3 balkon, hol ve çamaşır odası birimlerinden oluşup ~120 m2 alanlıdır.

Taşınmazların iç özellikleri olarak; konu olan mülklerin dış kapısı çelik olup, iç kapıları hazır ahşap, pencereleri PVC esaslı doğramadan imal edilmiştir. Taşınmazda zeminler salon ve odalarda laminat parke kaplı olup, antre, hol ve ıslak hacimlerde seramik kaplamadır. Duvarlar yaşam alanları (salon ve yatak odaları) boyalı, ıslak hacimlerde ise seramik kaplamadır. Mutfak dolapları ve vitrifiye elemanları tamdır. Isıtması doğalgaz yakıtlı kombi ile sağlanan taşınmaz lüks kaliteli malzemeden imal edilmiş masraf gerektirmeyen bir mülktür.

Taşınmazın yer aldığı A2 Blok, 2 bodrum, zemin ve 10 normal kat olmak üzere toplam 13 katlı olarak planlanmış ve inşa edilmiştir. Taşınmazların yer aldığı binanın 2. bodrum katında otopark, 1. bodrum katında 2 adet işyeri, zemin katta ve 1-9. normal katların her birinde 3’er adet, 10. normal katta 2 adet konut olmak üzere toplam 34 adet bağımsız bölüm yer almaktadır.

Bina girişi zemin kattan, güney cephe üzerinden sağlanmaktadır. Ana taşınmazın dış cephesi akrilik esaslı boya ile boyalıdır. Bina giriş holü ve merdivenler hacimlerde mermer olup duvarları plastik boyalıdır. Bina merdiven korkulukları ve dış kapısı demir doğramadır. Binada asansör bulunmaktadır. Sitede açık-kapalı otopark, güvenlik, sosyal tesis ve yüzme havuzu bulunmaktadır.


Not: 21.06.2016 tarihli İskan Belgesi bulunmaktadır.