1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Tuzla Lokum Evler'de 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 96m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16179
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 96m2
Ada 8177
Parsel 22
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 18
Ruhsat Tarihi 24/11/2014
Bulunduğu Kat 6
Bağımsız Bölüm 59

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

AYDINLI Mahallesi, OKAY Sokak, Lokum Manzara Sitesi, B Blok, No:27B/59, TUZLA / İSTANBUL

Uzman Görüşü

Taşınmazın konumunun merkezi olması, ulaşımının kolay ve çeşitli olması, site içerisinde yer alıyor olması, sitede açık havuz, çocuk oyun alanı, güvenlik hizmeti ve otoparkının olması, ara kat konumlu olması, yeni binada yer alması avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: B blokta yer alan, 59 nolu bağımsız bölüm, 6. katta bina girişine göre arka-orta cephede yer almakta olup, onaylı mimari projesine göre antre, salon, 2 oda, mutfak, 2 banyo ve balkon hacimlerinden oluşmakta ve brüt 96 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın zemin döşemeleri, duvarlar, banyo ve mutfak dolapları bakımlıdır. Banyoda duş teknesi bulunmakta ancak duşa kabin bulunmamaktadır.

Taşınmazın  yer aldığı Lokum Manzara Sitesi, 6.311,55 m² yüzölçümüne sahip 8177 ada 22 parsel üzerinde A, B, C, olmak üzere 3 adet bloktan oluşmaktadır. A ve B Blok konut, C Blok sosyal tesis olarak inşa edilmiştir. Site bünyesinde açık havuz, çocuk oyun alanı, güvenlik hizmeti ve otopark alanı mevcuttur. Taşınmazın bulunduğu bina 4 bodrum katı + zemin kat + 18 normal kat ve tesisat katından oluşmaktadır. 4, 3. 2. Bodrum Katları Otopark, Teknik mahaller olarak, 1.Bodrum Kat: 4 adet konut, depo ve bina girişi olarak kullanılmaktadır. Zemin kat-18. katta her katta 8'er adet daire olmak üzere toplam 156 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır.

Ulaşım: İstanbul ili, Tuzla İlçesi, Aydınlı Mahallesi, Lokum Manzara Sitesi, Gülaçan Sokak, B Blok, No: 27B/58 adresinde yer almaktadır.

Not: 24.11.2014 tarihli, 810/14 nolu yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.