COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Tuzla Kiptaş Şifa Konutları 3+1 112 m2

Bankadan 3 + 1 112m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11667
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 112m2
Ada 8363
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 11
Kat Sayısı 11
Bulunduğu Kat 6
Bağımsız Bölüm c01 Blok 27

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Şifa Mah. İnönü Cad. Tuzla Kiptaş Şifa Konutları 1.Etap C1 Blok No:75/V K:6 D:27 Tuzla/İstanbul

Açıklama

Ulaşım: Değerleme konusu taşınmaz İtanbul İli, Tuzla İlçesi, Şifa Mahallesi, İnönü Caddesi üzerindeki Tuzla Kiptaş Şifa Konutları 1. Etap C1 bloğun 6. normal hızında yer alan 27 bağımsız bölüm no'lu dairedir. Taşınmazın konumlandığı site İnönü caddesine cephelidir. Taşınmazın yakın çevresinde; 5-10 yıllık site yapılaşmaları ve deprem öncesi binalar mevcuttur. Taşınmaz D-100 karayolu gibi ana ulaşım akslarına yakın olup ulaşım kolay ve alternatiflidir. Bölge iskan mıntıkası olarak teşekkül etmiş olup tercih edilen bir mevkidir. Taşınmaza ulaşım imkanları iyidir. Bölge, Tuzla Belediyesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Tuzla Belediyesi'ne 5000 m,  D100 Karayolu'na 800 m, Sahilyolu'na 2500 m mesafededir.

Özellikler: Taşınmazın yer aldığı Kiptaş Şifa Konutları AB ve C tipi olmak üzere toplam 25 blok şeklinde inşa edilmiştir. Site içerisinde, spor alanları güvenlik ve otopark birimleri bulunmaktadır. Derlemeye göre taşınmazın yer aldığı bina, C 1 blok parselin güneybatısında konumludur. C1 blok bodrum zemin + 11 normal kat olmak üzere toplam 13 katlıdır. Blok bodrum katta sığınak elektrik odası ve kapıcı dairesi, zemin katta ve normal katlarda 4 er adet daire olmak üzere toplam 48 adet bağımsız bölümlüdür. Projeye göre bina girişi zemin kattan ve güneydoğu cephesindendir. Bina girişinde zeminler mermer kaplı duvarlar plastik esaslı boya ile boyalıdır. Bina dış cephesi akrilik malzemedir. Binada 2 adet asansör bulunmaktadır.
Rapor konusu taşınmaz, binanın 6. katında bina ana giriş cephesine göre sağ arka tarafta konumlanmakta olup, mimari projesine göre yaklaşık brüt 112 m2 kullanım alanına sahiptir.  Taşınmaz mimari projesine göre, antre, salon, 3 adet oda mutfak, banyo, wc ve balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Mahallinde yapılan incelemelerde taşınmazın katına. kattaki konumuna, alanına uygunluğu teyit edilmiştir. Taşınmazın zemin kaplamaları salon ve odalarda masif parke döşeli, mutfak, hol ve ıslak hacimlerde ise mermer döşelidir. Duvarlar salon ve odalarda saten boya, ıslak hacimler seramik kaplıdır. Mutfakta laminant dolaplar takılı olup mutfak tezgahı mermer doğramadır. Taşınmazda dış ve iç kapılar ahşap doğrama olup. pencereler ısıcamlı pvcdir. Taşınmazın banyo ve mutfak hacminde armatür ve vitrifiye tamdır.