COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Tuzla Evliya Çelebi Mahallesinde Dubleks Daire

Bankadan 3 + 1 125m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12109
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 125m2
Ada 119
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm A2 Blok 27

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Evliya Çelebi Mah., Şinasi Dural Cad., Küme Sokak, No:8/2A, Tuzla Modern Sit., A2 Blok, K:4+Çatı, D:27, Tuzla/İSTANBUL

Açıklama

Havuzlu, otoparklı ve sosyal tesisli, 3 BLOKTAN OLUŞAN LÜKS BUTİK SİTE İÇERİSİNDE, 3 oda salon çift banyo ve çift balkonlu, 112 m2 kapalı alana ilaveten + 8 m2 açık teraslı ÇATI DUBLEKSİ
Özellikler: A2 Giriş 27 nolu bağımsız bölüm, mimari projesine göre toplam 110 m2 brüt alanlıdır. (4.kat 80 m2, çatı katı 30 m2) Çatı katında ayrıca yaklaşık 8 m2 alanlı açık teras kısmı bulunmaktadır. Bina girişine göre sağ arka tarafta sağdan ikinci daire konumunda yer almakta olup, batı cephelidir. Mimari projesine göre 4.katı 1 oda, salon, mutfak, 2 adet balkon, ebeveyn banyo, banyo-­WC ve antreden hacimlerinden, brüt çatı katı 2 oda, hol, banyo­-WC ve açık teras hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazda projeye aykırı olarak, çatı katında yatak odası çatı aralığına doğru yaklaşık 5 m2, sandık odası ise makine dairesi tarafına yaklaşık 10 m2, ayrıca açık teras alanının yaklaşık 5 m2 büyütüldüğü görülmüştür. Dairenin mevcut alan 125 m2 haline gelmiştir. Dairede salon ve yatak odasında zeminler laminat parke duvarlar boyadır. Mutfak ve holde zeminler seramik duvarlar boyadır. Mutfakta mdf dolap ve tezgah mevcuttur. Banyo da zemin ve duvarlar seramiktir. Pencere doğramaları pvc, iç kapılar panel, giriş kapısı çelik olup ısıtma merkezi sistem kalorifer ile sağlanmaktadır.
Ana gayrimenkul ARSA vasıflı taşınmaz parseli 13.568,64 m2 yüzölçümüne sahiptir. Parsel üzerinde, 6 adet bloktan 
(A1­,A2,­B1,­B2,­C1­,C2) oluşan Tuzla Modern Sitesi yer almaktadır. Site içerisinde açık otopark, süz havuzu, sosyal tesis, çocuk parkı, yer almaktadır. Taşınmazın yer aldığı A2 girişte 2 bina girişi bulunmaktadır. A2 Blok betonarme karkas yapı tarzında, bodrum + zemin + 4 normal kat + çatı katlı olarak inşa edilmiştir. Blok bodrum katında, sığınak, kapıcı dairesi, enerji odası, çöp odası, bay ve bayan wc hacimleri, zemin kat, 1. ve 2. normal katların her birinde 6'şar adet daire, 3. normal katında, 5 adet daire ve 4. normal katında 8 adet çatı piyesli daire olmak üzere toplamda 31 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Bina girişi, zemin kattan, Küme sokaktan bakışta sağ yan cepheden, site içine bakan kısımdan verilmiştir. Ana gayrimenkulün dış cephesi kompozit panel kaplıdır. Giriş holü, kat holleri, merdiven sahanlığı ve basamak zeminleri mermer kaplı olup, duvarları ve tavanları saten boyalıdır. Bina giriş kapısı camlı alüminyum doğrama olan binada asansörler mevcuttur. 
Ulaşım: Hatboyu Caddesi üzerinden, Tuzla Belediyesi Yayla Mahallesi istikametinde 
ilerlerken sağda yer alan Şinasi Dural Caddesi’ne dönülür ve yaklaşık 500 m. daha ilerledikten sonra sağda yer alan Küme Sokak üzerinden ulaşılır. Taşınmaza toplu taşıma ve özel araçlarla ulaşım imkanı mevcuttur. Gayrimenkulün bulunduğu muhit, genellikle orta gelir grubuna hitap eden, konut amaçlı olarak kullanımın yaygın olduğu bir bölgedir. Yakın çevresinde, site toplulukları (Yaşam Sitesi, Mimoza Sitesi Kolcuoğlu Sitesi vs.) Mehmet Tekinalp Anadolu Lisesi ve 56 katlı eski ve yeni yapıda binalar yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgenin altyapı çalışmaları tamamlanmış olup kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Taşınmazın bulunduğu bölge, genelde 0-­20 yaş arası binaların bulunduğu bir yerleşim alanıdır. Semtte, genelde 2-­6 kat arası binalar bulunmaktadır. Semtte konut yapılaşması ağırlıkta olup, ticari yaşam ana caddeler üzerinde yoğunlaşmaktadır. İstanbul Park Bulvarı üzerinden toplu taşıma araçlarıyla sağlanmaktadır. Semtte herhangi bir alt yapı eksikliği bulunmamaktadır.
Not: 26.07.2013 tarihli yapı ruhsatı mevcuttur.