COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Tuzla Aydınlı Mahallesinde 2+1 95 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 95m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 9399
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 95m2
Ada 0
Parsel 3984
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 2
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm A 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder

Adres

Aydınlı Mahallesi, Yeşilpınar Sokak, Gizli Bahçe Natura Konutları, A Blok, No: 9, D: 6, Tuzla / İSTANBUL

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz, İstanbul İli, Tuzla İlçesi, Aydınlı Mahallesi, Yeşilpınar Sokak, Dumankaya Gizli Bahçe Natura Konutları, No:9, A Blok, No:6 adresinde kayıtlı, tapuda İstanbul İli, Tuzla İlçesi, Aydınlı, 237EG1C Pafta, 617,77 m2 yüzölçümlü 3984 Parsele kayıtlı, (3) bağımsız bölüm numaralı konut vasıflı taşınmazdır. Konu taşınmaza ulaşım için, Kurtköy-Pendik Bağlantısı üzerinde Sabiha Gökçen Havalimanı istikametinde ilerlerken kavşağa varılmadan sağ kolda yer alan Gürpınar Caddesi’ne, sağa dönülür. Bu cadde üzerinde ~1 km ilerledikten sonra sola Vadi Sokak’a, hemen sonra Kaime Sokak’a dönülür. Sokak’ın sonunda konu taşınmazların yer aldığı Dumankaya Natura Konutları’na ulaşım sağlanır. Orta ve orta-üst gelir grubuna hitap eden kapalı sitelerin ağırlıkta bulunduğu bölgenin teknik altyapıları tamamlanmış olup, ulaşım imkânları iyidir. Taşınmazların yakın çevresinde, Dumankaya Manzara Konakları, Çamlıbelde Villaları, Gizli Bahçe Akdeniz Evleri ve Radisson Blue yer almaktadır.

Özellikler: 6 nolu taşınmaz bina girişine göre sol cephede yer almaktadır. Taşınmaz projesinde ve mahallinde salon, mutfak,2 oda, banyo, 2 balkon, hol birimlerinden oluşup ~95 m2 alanlıdır. Taşınmazın iç özellikleri olarak; konu olan mülklerin dış kapısı çelik olup, iç kapıları hazır ahşap, pencereleri PVC esaslı doğramadan imal edilmiştir. Taşınmazda zeminler salon ve odalarda laminat parke kaplı olup, antre, hol ve ıslak hacimlerde seramik kaplamadır. Duvarlar yaşam alanları (salon ve yatak odaları) boyalı, ıslak hacimlerde ise seramik kaplamadır. Mutfak dolapları ve vitrifiye elemanları tamdır. Isıtması doğalgaz yakıtlı kombi ile sağlanan taşınmaz lüks kaliteli malzemeden imal edilmiş masraf gerektirmeyen bir mülktür.

Taşınmazın yer aldığı Dumankaya Gizli Bahçe Natura Konutları, 617,77 m2 yüzölçümlü arsa üzerine betonarme karkas sistemle konut olarak planlanmış ve inşa edilmiştir. Konu taşınmazın yer aldığı A Blok, bodrum, zemin ve 3 normal kat olmak üzere toplam 5 katlı olarak planlanmış ve inşa edilmiştir. Taşınmazın yer aldığı binanın bodrum katında depo, enerji odası, kazan dairesi; zemin katta ve normal katların her birinde 2’şer adet konut olmak üzere toplam 8 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Bina girişi zemin kattan, Yeşilpınar Sokak’a göre sağ taraftan sağlanmaktadır. Ana taşınmazın dış cephesi akrilik esaslı boya ile boyalıdır. Bina giriş holü ve merdivenler hacimlerde mermer olup duvarları plastik boyalıdır. Bina merdiven korkulukları ve dış kapısı demir doğramadır. Binada asansör bulunmaktadır. Konu taşınmazın yer aldığı blok, site dışında yer almakta olup sitenin sosyal hizmetlerinden faydalanabilmektedir.

Not: 11.05.2016 tarihli İskanı bulunmaktadır.