1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Tuzla Aydınlı Mahallesi'nde 2+1 83 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 83m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17463
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 83m2
Ada 8302
Parsel 21
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Aydınlı Mahallesi Sardunya Sokak Öz Tosun Apartmanı No:5/3 Tuzla/İstanbul

Açıklama

Özellikler: 3 no.lu bağımsız bölüm, binanın 1. normal katında yer almakta olup, bina girişine göre binanın sol yarısında konumlu durumdadır. Tasdikli mimari projesine göre 83 m2 alanlı olan daire antre, mutfak, salon, 1 yatak odası, koridor, banyo, wc, 1 kapalı balkon ve balkondan oluşmaktadır. Dairenin kombisi ve doğalgaz saati yoktur. 

Yaklaşık 4 yıllık olan ana gayrimenkul yalnızca cephe aldığı Sardunya Sokağa bakmakta olup diğer cephelerden komşu parsellere bakmaktadır. Betonarme karkas ve ayrık nizam inşa edilmiş olan bina, bodrum kat + zemin kat + 3 normal kat ve çatı arası kattan oluşmaktadır. Bodrum katta su deposu, toplantı odası, depo, katı atık deposu ve enerji odası, zemin katta ve 3 normal katın her birinde 2 adet mesken olmak üzere toplam 8 bağımsız bölüm bulunmaktadır. 3. kattaki iki mesken çatı arası ile dublekstir. Ana gayrimenkulün girişi zemin kattan, cephe alınan Sardunya Sokaktan bakıldığında arka cepheden verilmiştir. Apartman dış cephesine mantolama yapılmış olup, dış cephe boyası ile boyanmıştır. Asansörlü ve bahçesi bakımlı olan binanın giriş ve merdiven holleri ile merdiven basamakları mermer olup bina giriş kapısı alüminyum doğramalı ahşap görünümlü dış cephe kapısı ve merdiven korkulukları alüminyum doğrama olarak imal edilmiştir. Binanın sol yan tarafında açık otopark, ön tarafında ise bakımlı bir bahçe bulunmaktadır. 

Ulaşım: İstanbul İli, Tuzla ilçesi, Aydınlı Mahallesinde konumludur. Taşınmaz Aydınlı ile Orhanlı Mahallelerini birbirine bağlayan Orhanlı Yolu üzerinden Konaşlı Mevkiinde Orhanlı Yoluna yaklaşık 1 km uzaklıkta Sardunya Sokakta yer almaktadır. Ana taşınmazın yakın çevresi eski niteliksiz yapılar, çok sayıda boş arsalar ile yeni yapılan yapılar ile çehresi değişim göstermeye başlamış bir konut bölgesidir. Ana taşınmazın yer aldığı bölge Aydınlı Merkeze yakın konumda yer almaktadır. Gayrimenkulün bulunduğu bölgeye ulaşım sorunsuz olup, bölge her türlü altyapı ve Belediye hizmetlerinden faydalanmaktadır.

Not: Dairenin kombisi ve doğalgaz saati yoktur. 


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.