COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Şişli Meşrutiyet Mahallesi'nde 3+1 96 m2 Daire

Vakıftan 3 + 1 96m2

Özellikler

Satıcı Vakıftan
Tapu no 16824
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 96m2
Ada 984
Parsel 68
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 62
Kat Sayısı 5
Ruhsat Tarihi 15.12.1959
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Meşrutiyet Mahallesi, Kodaman Sokak, No:113, Işık Apartmanı, Kat: 1, Daire: 3 Şişli/İstanbul

>

Uzman Görüşü

Taşınmazın ulaşım kolaylığı bulunması, alt yapısının tamamlanış olması, ana arterlere yakın konumda ve merkezi konumda yer alması, iskanlı olması avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: 3 no’lu bağımsız bölüm binanın 1.normal katında yer almaktadır. Taşınmaz mahallinde brüt alanı 96 m2’dir. Taşınmaz mahallinde salon, 3 oda, antre, hol, mutfak, banyo, wc ve balkon kısımlarından oluşmaktadır. Taşınmazın salon hacminde zeminler laminat parke kaplı, duvarlar saten boyalıdır. Oda hacimlerinde zeminler ahşap parke kaplı duvarlar saten boyalıdır. Antre ve hol hacminde zeminler seramik kaplı duvarlar saten boyalıdır. Mutfak hacminde zeminler seramik kaplı, duvarlar kısmen seramik kısmen saten boyalıdır. Banyo ve wc hacimlerinde zemin ve duvarlar seramik kaplıdır. Banyo içerisinde duşa kabin, lavabo ve klozet mevcuttur. Mutfak içerisinde seramik tezgahlı tezgah altı mutfak dolabı mevcuttur. Taşınmazın pencereleri PVC tipi, iç kapılar ve dış kapısı ahşaptır. Isınma doğalgaz yakıtlı kombi kalorifer sistem ile sağlanmaktadır. Taşınmaz kiracı tarafından ofis amaçlı kullanılmaktadır.

179,14 m² alanlı, 984 ada 68 nolu parsel üzerinde kurulu olan ana gayrimenkul onaylı mimari projesine ve vaziyet planına göre, bitişik nizamda inşa edilmiştir. Ana gayrimenkul mahallinde zemin ve 5 normal kattan oluşmaktadır. Taşınmazın mahallinde zemin katında 1 adet dükkan, normal katların her birinde 1’er adet mesken olmak üzere bina genelinde toplam 6 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Binanın girişi granit kaplı, sahanlık ve merdivenler mozaik mermer kaplı duvarları plastik boyalıdır. Binaya giriş zemin kattan Kodaman sokak tarafından sağlanmaktadır.

Ulaşım: Gayrimenkulün açık adresi: Meşrutiyet Mahallesi, Kodaman Sokak, No:113, Işık Apartmanı, Kat: 1, Daire: 3 Şişli/İstanbul ’dur. (UAVT: 1315050763) Tarif olarak; 19 Mayıs-Halaskargazi istikametinde ana arterlerden biri olan Halaskargazi Caddesi üzerinde ilerlenirken Yakın Doğu Üniversitesi’ni geçtikten sonra ilk sol kolda yer alan Ebe Kızı Sokak’a sapılır, sokak üzerinde 3.sol kolda yer alan Kodaman Sokak’a dönülerek taşınmaza ulaşım sağlanmış olur. Taşınmazın yer aldığı bina Kodaman Sokak üzerinde yer almaktadır. Bölgenin teknik alt yapısı tamamlanmış olup, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Sosyo-ekonomik yönden orta ve üst düzey gelir grubunun mesken olarak tercih ettiği yerleşim birimidir. Taşınmazın yakın çevresinde benzer özellikte konut binaları ve işyerleri bulunmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde, Şişli Hamidiye Eftal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Yakın Doğu Üniversitesi İstanbul Temsilciliği ve Osmanbey Camii yer almaktadır. Toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkün ve kolaydır.

Not: 15.12.1959 tarihli yapı kullanma izin belgesi mevcuttur. Bağımsız bölümün tapu vasfı MESKEN'dir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.