COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Şişli Feriköy Feriloft Sitesinde 1+1 Daire

Sahibinden 1 + 1 44m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 11217
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 44m2
Ada 10543
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 9
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm A2 24

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder

Adres

Yayla Mah., Cin Deresi Sokak, Feriloft Sitesi, A2 Blok, No: 46/2, D:24 Şişli / İstanbul

İstanbul Şişli Feriköy Feriloft Sitesinde 1+1 Daire

Uzman Görüşü

Bölge kira amaçlı olarak çok tercih edilmekte ve mevcutta kiracılı olması nedeniyle yatırım amaçlı olarak düşünülebilir. 

Açıklama

Ulaşım: Konu taşınmaza erişim, Yay Meydanı Caddesi vasıtasıyla Kasımpaşa yönünde ilerlenirken sol kolda yer alan Eczacı Sokak’a ve daha sonra sağ kolda yer alan Cin Deresi Sokak’a girilir. Taşınmazın yer aldığı site bu sokak üzerinde sağ kolda yer almaktadır.

Özellikler: Taşınmaz, 53/5972 arsa paylı, A2 blok, 3. normal kat, 24 numaralı bağımsız bölüm konut vasfında olup, brüt 44 m2 kullanım alanı sunmaktadır. Taşınmaz projede ve yerinde 1 oda, 1 salon, 1 mutfak nişi ve 1 banyo hacminden oluşmaktadır. Gayrimenkulün daire giriş kapısı çelik kapı, oda kapıları MDF-lake kapıdır. Pencereler PVC doğramadır. Zeminleri laminant parke döşelidir. Mutfak dolapları membran olup, tezgah mermerden mamuldür. Duvarlar ıslak hacimlerde fayans, oda hacimlerinde alçı düzleme üzeri saten boyalı olup, tavanlarda tavan boyalıdır. Banyo içerisinde duşakabin, hiton lavabo ve klozet bulunmaktadır. Gayrimenkul ısınma ihtiyacını doğalgaz yakıtlı merkezi sistem ile sağlamaktadır. 

Konu taşınmazın yer aldığı site 1636,11 m² alanlı 10543 ada 5 parsel üzerine betonarme karkas yapı tarzında 2 blok olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın yer aldığı A2 blok parselin kuzeydoğu köşesinde yer almaktadır. A2 Blok; 3 bodrum, zemin, 5 normal kat ve çatı katı olarak inşa edilmiştir. 3. Bodrum katta sığınak ve otopark, 2. Bodrum katta depo ve otopark, 1. Bodrum katta 3 adet daire, zemin katta 4 adet daire ve normal katlarda 6’şar daire olmak üzere toplam 37 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi projesine göre zemin kattan ve güneybatı yönden olmasına rağmen yerinde 2. Bodrum kata ve Cin Deresi Sokak yönüne alındığı tespit edilmiştir. Bina 1 adet yangın merdiveni bulunmaktadır. Binada projesine göre 2 adet asansör olmasına rağmen yerinde 1 adet asansör inşa edildiği tespit edilmiştir. Bina dış cephesi akrilik boyalı ve dekoratif kaplamalıdır. Taşınmazın yakın çevresinde, sosyal yaşamın gerektirdiği ticaret, sağlık, eğitim ve dinlenme alanlarına ulaşım yakın mesafede sağlanabilmektedir. Taşınmaza, toplu taşıma ile ulaşım sağlanabilmektedir. Konu taşınmaza yakın konumda bulunan bilinen yerler; Yayla Cami, Mehmet Akif Ersoy İlkokulu, Aya Tanaş Rum Kilisesi ve Kurtuluş Rum İlköğretim Okulu olarak ifade edilebilir

Not: 05.02.2010 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.