COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Silivri Pirimehmetpaşa Mahallesinde 13 m2 Ofis

Şirketten 13m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 10881
Metre Kare 13m2
Ada 40
Parsel 27
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 29
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 6
Bağımsız Bölüm 46
Bulunduğu Kat 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır

Adres

Silivri, Pirimehmetpaşa Mahallesi Başkomutan Caddesi Ahmet Bircan Pasaj no:46

Açıklama

Ulaşım:  Silivri, Pirimehmetpaşa Mahallesi 40 ada 27 parselde bulunan Ahmet Bircan Pasajının Normal 2.katında yer alan 46 no.lu Bürodur. Taşınmaz Silivri Merkezinde olup, Başkomutan Caddesine cephelidir. Başkomutan Caddesi, ilçe merkezindeki Tarihi Köprüden başlayıp, Kaymakamlık Binası önünden geçen ve Asri Mezarlık'ta biten, üzerinde Banka Şubeleri ve ticarethaneler bulunan, şehrin önemli ve işlek caddesidir. Taşınmazın bulunduğu bina tarihi köprüye 100 m, sahile ve Kaymakamlık binasına 250m mesafededir. Binaya giriş 1.Bodrum kattan olup, konumuz taşınmaz 2.kata merdiven ile çıkıldığında karşı sırada ve soldan 4. Sıradaki Bürodur. Taşınmaz ulaşımı kolay ve her türlü altyapı hizmetlerinden yararlanır konumdadır. 

Özellikler: Taşınmazın içerisine girilmemiş, dışarıdan incelenmiştir. Projesine göre taşınmaz brüt 13m2 büyüklüğündedir. Binanın ikinci normal katında, merdivenlerden çıkınca karşı sırada ve soldan 4.bürodur. Katta toplam 16 adet Bağımsız Bölüm bulunmakta olup, tamamı boştur. Binanın 1.katında da boş bürolar olmakla birlikte, 2.kattan itibaren tüm bağımsız bölümler gayrifaaldir. Konumuz taşınmazın dış cepheye açılan penceresi bulunmamaktadır. Taşınmazın kat koridoruna olan cephesi PVC çerçeveli ve camdır. Giriş kapısı da PVC kapıdır.

2 Bodrum Kat + Zemin Kat + 6 Normal Kat olmak üzere toplam 9 kattan oluşan ana gayrimenkulde konumludur. Ana taşınmaz Dükkan ve Ofislerden oluşan Ahmet Bircan Pasajıdır. Pasaj Başkomutan Caddesine cepheli olup girişi de bu cadde üzerinden ve 1.Bodrum kattandır. 1993 yılında inşa edilen taşınmaz, körfez depreminin ardından 2009 yılında güçlendirilmiş ve tekrar faaliyete geçmiştir. Taşınmazın 1.Bodrum, Zemin ve 1.katı canlı olup, bu katlarda bulunan dükkan ve büroların yaklaşık %80’i doludur. Diğer katlarda yer alan büroların tamamına yakını boştur. Asansörlü olan binanın asansörünün çalışmadığı görülmüştür. Kat koridorlarının kesilerek demir merdiven monte edildiği görülmüştür. Bodrum ve Zemin katta yerler seramik kaplı olup, diğer katlarda koridorlar mozaik kaplıdır. Binanın Başkomutan caddesine cephesi 3 metredir. Binanın dışı sıva üstü boyalı, çatışı kiremit kaplıdır. Binada toplan 122 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Bu bağımsız bölümlerden yaklaşık 90 adedinin boş olduğu hesaplanmıştır. 

Not: 20.1.2009 tarih 2009/7 no.lu  İskanı bulunmaktadır.