1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Sancaktepe Yunusemre Mahallesi'nde 120 m2 Dükkan (694)

Bankadan 120m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15547
Metre Kare 120m2
Ada 419
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 3
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 07/05/2015
Bağımsız Bölüm 7
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yunusemre Mahallesi Sabır Caddesi Mihriman Sokak 2A/7

Açıklama

Özellikler: " 1.BODRUM KATTA DEPOSU OLAN DÜKKAN " nitelikli zemin Kat 7 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz bina girişine göre sol tarafta konumludur. Konu taşınmaz mimari projesine göre yaklaşık toplam 120 m2 alanlıdır. Taşınmaz 1.bodrum katta 58 m2 alanlı olup, dükkan hacminden, zemin katta 62 m2 alanlı olup, dükkan ve wc hacimlerinden ibarettir. Taşınmaz mahallinde projesine aykırı olarak iç duvarları örülmeyerek komşu 8 ve 9 parseldeki dükkanlar ile birlikte tek dükkan olarak inşa edildiği tespit edilmiştir. Ayrıca 1.bodrum kata iç merdiven inşa edilmediği tespit edilmiştir. Taşınmazın zemin katta zeminleri tamamı seramik kaplıdır. Pencereleri alüminyum doğrama+cam mamuldür. Duvarları saten boyalıdır. Taşınmazın basit tadilata ve boyaya ihtiyacı vardır.

Taşınmaz Yunus Emre Mahallesi, Mihrimah Sokak, 2A dış kapı numaralı 6 katlı ayrık nizam konut olarak inşa edilmiştir. Mahallinde yapılan incelemede taşınmaz; 2 Bodrum kat, Zemin kat, 3 normal kat + çatı kattan oluşmakta olup, 2.Bodrum katta; kapalı otopark, 1.bodrum katta zemin kattaki dükkanlara ait eklentiler ve bina girişi, Zemin katta, 2 adet dükkan ve diğer 3 normal katta 2 şer adet mesken olmak üzere toplam 8 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. 3.katta bulunan meskenlerin çatı arasında odaları bulunmaktadır. Bina girişi 1.bodrum kattan sağlanmaktadır. Isınma sistemi olarak kombi kalorifer sistemi kullanılmaktadır. Binada asansör bulunmaktadır. Bina bitmiş olup, meskenlerde basit tadilat gereklidir. 

Ulaşım: Taşınmaz, İstanbul İli, Sancaktepe İlçesi, Yunus Emre Mahallesi, Mihrimah Sokak ve Sabır Sokak üzerinde konumlu 2 no.lu binada konumlu taşınmazdır. Yakın çevresinde Dr.Kadir Topbaş Kültür sanat Merkezi, İBB Safa Tepesi Sosyal Tesisleri ve Yunus Emre Mahallesi Muhtarlığı yer almakta olup, yerleşim mahalle merkezinde yoğunlaşmıştır. Bölge, Sancaktepe Belediyesi sınırları içerisinde yer almaktadır ve tamamlanmış altyapıya sahiptir. 

Not: 07/05/2015 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmaz mahallinde projesine aykırı olarak iç duvarları örülmeyerek komşu 8 ve 9 parseldeki dükkanlar ile birlikte tek dükkan olarak inşa edildiği tespit edilmiştir. Basit tadilatla ayrılabilirler. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.