0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İstanbul Sancaktepe Yunusemre Mahallesi'nde 120 m2 Dükkan (694)

Bankadan 250m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15547
Metre Kare:
250m2
Ada:
419
Parsel:
7
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
3
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Ruhsat Tarihi:
07/05/2015
Bağımsız Bölüm:
7, 8
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yunusemre Mahallesi Sabır Caddesi Mihriman Sokak 2A/7

Açıklama

Özellikler: " 1.BODRUM KATTA DEPOSU OLAN DÜKKAN " nitelikli zemin Kat 7 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz bina girişine göre sol tarafta konumludur. Mimari projesine göre yaklaşık 120 m2 alanlıdır. Taşınmaz  zemin katta 62 m2, 1.bodrum katta 58 m2 alanlı depodan oluşan dükkan ve wc hacimlerinden ibarettir. Taşınmaz mahallinde projesine aykırı olarak iç duvarları örülmeyerek komşu 8 ve 9 parseldeki dükkanlar ile birlikte tek dükkan olarak inşa edildiği tespit edilmiştir. Ayrıca 1.bodrum kata iç merdiven inşa edilmediği tespit edilmiştir. Taşınmazın zemin katta zeminleri tamamı seramik kaplıdır. Pencereleri alüminyum doğrama+cam mamuldür. Duvarları saten boyalıdır. Taşınmazın basit tadilata ve boyaya ihtiyacı vardır.

" 2.BODRUM KATTA DEPOSU OLAN DÜKKAN "  (Taşınmazın mimari projesine göre ve mahallinde 1.bodrum katta deposu bulunmakta olup, Takbis kaydında sehven 2.bodrum katta yazıldığı düşünülmektedir.) nitelikli zemin Kat 8 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz bina girişine göre sağ tarafta konumludur. Konu taşınmaz mimari projesine göre yaklaşık toplam 130 m2 alanlıdır. Taşınmaz , dükkan hacminden, zemin katta 69 m2 alanlı, 1.bodrum katta 61 m2 depo olup dükkan ve wc hacimlerinden ibarettir. Taşınmaz mahallinde projesine aykırı olarak iç duvarları örülmeyerek komşu 8 ve 9 parseldeki dükkanlar ile birlikte tek dükkan olarak inşa edildiği tespit edilmiştir. Taşınmazın zemin katta zeminleri tamamı seramik kaplıdır. Pencereleri alüminyum doğrama+cam mamuldür. Duvarları saten boyalıdır. Taşınmazın zemin döşemeleri ve duvarlar bakımlıdır.

Bina girişi 1.bodrum kattan sağlanmaktadır. Isınma sistemi olarak kombi kalorifer sistemi kullanılmaktadır. Binada asansör bulunmaktadır. Yakın çevresinde Dr. Kadir Topbaş Kültür sanat Merkezi, İBB Safa Tepesi Sosyal Tesisleri ve Yunus Emre Mahallesi Muhtarlığı yer almakta olup, yerleşim mahalle merkezinde yoğunlaşmıştır. Bölge, Sancaktepe Belediyesi sınırları içerisinde yer almaktadır ve tamamlanmış altyapıya sahiptir. 

Not: 07/05/2015 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmaz mahallinde projesine aykırı olarak iç duvarları örülmeyerek komşu 8 ve 9 parseldeki dükkanlar ile birlikte tek dükkan olarak inşa edildiği tespit edilmiştir. Basit tadilatla ayrılabilirler. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.